Artur Barciś Show w Kłodzku

Artur Barciś Show w Kłodzku

Solowy występ popularnego aktora. Artysta, w sobie właściwy sposób nawiązuje niezwykły kontakt z publicznością opowiadając anegdoty o swojej zabawnej drodze do aktorstwa. Zaprasza za kulisy teatru i planu filmowego opowiadając o tremie, dykcji, różnego rodzaju „sypkach", czyli aktorskich wpadkach, oraz dowcipach jakie aktorzy robią sobie na scenie. Wszystko to jest opatrzone, w mistrzowski sposób wykonywanymi piosenkami. To pełne humoru i wdzięku spotkanie, na które serdecznie zapraszamy!
Tak Artur Barciś opowiada o występie: „ABS, czyli Artur Barciś Show, to moja odpowiedź na tzw. (nie lubię tego słowa) zapotrzebowanie. Powstał na bazie muzycznego monodramu pt. „Gra, czyli musical na jednego aktora", którego premiera odbyła się podczas Przeglądu Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu w 1991 roku. Przez wiele lat grałem ten spektakl w Ateneum i całej Polsce. Każde przedstawienie kiedyś kończy swój żywot i tak też się stało z „Grą". Po jakimś czasie dostałem propozycję występu estradowego typu „one man show" i postanowiłem ożywić kilka piosenek z „Gry" dodając do nich estradowy komentarz".
– 9 grudnia 2017 r. (sobota), godz. 18:00, Sala Widowiskowa KCKSiR w Kłodzku (Plac Jagiełły 1), Kłodzko.
Bilety na wydarzenie w cenie 50 zł można nabyć w Galerii Sztuki pARTer KCKSiR (tel. 74 867 33 64), w Internecie na stronie www.monolitart.com.pl w zakładce BILETY oraz na portalach: kupbilecik.pl i biletyna.pl.