luty 2015

8 marca Teatr Zdrojowy - Centrum Kultury i Promocji w Polanicy-Zdroju, będzie organizatorem I edycji Targów Piękna.

„Kobietovnia EXPO”, to pierwsza edycja targów piękna odbywających się w Polanicy Zdroju. W foyer Teatru Zdrojowego, od godziny 15.00 do wieczora, wystawiać się będą projektanci designerskiej odzieży i biżuterii, styliści, wizażystki i fryzjerzy. Specjalistyczne gabinety będą udzielać fachowych porad na temat dbałości o piękno. Powstanie też fotograficzne mini atelier, w którym zainteresowane panie wezmą udział w niewielkiej sesji fotograficznej.

7.03.2015r. (sobota) - OCHOTA NA BIEGÓWKI - BIELICE 2015. Start o godz. 10.00 przy pierwszym stawie retencyjnym, powyżej leśniczówki w Bielicach. Na zakończenie ok. godz. 15.00 odbędzie się ognisko z pieczeniem kiełbasek.

Kletno w Masywie Śnieżnika - 21 lutego - polsko-czeska impreza rekreacyjna na nartach biegowych.

Lądek Zdrój - Centrum Kultury i Rekreacji - 23 lutego godz. 18.00.
Koncert na rzecz rehabilitacji dzieci z autyzmem podopiecznych Fundacji "Dobra Wioska".

27.02.2015, godz. 19:00
Monodram w wyk. Tomasza Kota „Jak zostać Sex Guru w 247 łatwych krokach”
Tekst: Wolfgang Weinberger; Reżyseria: Gabriel Gietzky

Wykonanie: Tomasz Kot
Każdy z nas zastanawiał się kiedyś czy jest dobrym kochankiem/kochanką, choć nie każdy się do tego przyznaje. Niepewność w życiu seksualnym mają nawet najbardziej dobrane pary. Humor i śmiech pozwalają pozbyć się wszystkich wątpliwości raz na zawsze - zapewnia autor Wolfgang Weinberger. Nie spodziewajcie się jednak poważnego wykładu – Tomasz Kot wyleczy Was śmiechem! Zafunduje Wam prawdziwą seksualną apokalipsę.

Z okazji Dnia Kobiet zapraszamy do Polanicy Zdroju na koncert Krzysztofa Krawczyka - 28 lutego godz. 19.00 w Teatrze Zdrojowym.

Rozmowa z Prezesem Agencji Rozwoju Regionalnego "AGROREG SA", a także z burmistrzami - Stronia Śląskiego i Nowej Rudy.
polecamy w lutowym wydaniu BRAMY

Rozmowa z radnym z Ziemi Kłodzkiej p. Czesławem Kręcichwostem
- Jesteś radnym wojewódzkim – jakie tam pełnisz funkcje?
- Po kolei: jestem członkiem Komisji Rozwoju Regionalnego – co przecież jest oczywiste z uwagi na wcześniej pełnioną funkcję burmistrza Kudowy Zdrój, po drugie - członkiem Komisji Rewizyjnej, po trzecie wreszcie - przewodniczącym Komisji Budżetu i Finansów ...
czytaj w najnowszym wydaniu BRAMY

Przeprosiłem się z kłodzką Radą Miejską. Po 8-letnim okresie „jedynie słusznej linii” i „niezłomnym” poparciu Burmistrza - ta, i poprzednie sesje, to były naprawdę obrady. I co ważniejsze - merytorycznie przygotowane tak, aby i obserwator sesji mógł wiedzieć „o co chodzi”.

agroreg.jpg

Centrum Biznesu i Innowacji jako ośrodek konferencyjno – szkoleniowy w roku 2014 stał się doskonałym zapleczem dla wszelkiego rodzaju spotkań biznesowych, szkoleń oraz konferencji. Na przestrzeni ubiegłego roku zorganizowano kilkadziesiąt tego rodzaju spotkań, wśród których znalazły się m.in.:
- Cykliczne spotkania przedsiębiorców, samorządowców, naukowców oraz przedstawicieli Urzędu Marszałkowskiego ws. utworzenia Klastra Surowcowego Aglomeracji Wałbrzyskiej, na których podjęto prace nad koncepcją pn.: „Wałbrzyskie surowce i odpady przemysłowe jako źródło materiałów zaawansowanych”.