Horoskop na sierpień

Autor: 
wróżka

* Baran
Już po półroczu. Ale ten czas leci. Owszem, jakoś czas Cię przegonił. Zaległości są i tu i tam. Więc, mimo że to jeszcze lato, musisz trochę nadgonić ten czas. I uda Ci się to, ale niestety, kosztem laby. Mimo wszystko będziesz zadowolony, że udało Ci się nadgonić zaległości. A potem to już się nie spiesz. Niech wszystko idzie „swoim trybem”.
* Byk
Fest „zasuwałeś” przez te pierwsze pół roku, więc teraz możesz sobie pozwolić na dłuższe wakacje. Może coś nietypowego? Jakaś aktywność „poza zwykłymi” Choćby spróbować coś, czego do tej pory nawet nie skosztowałeś? Coś z pogranicza ekstrawagancji? Tylko waż siły na zamiary.
* Bliźnięta
Jakoś dziwnie się zaczęło, jakoś dziwnie trwa. Trzeba coś z tym zrobić! Chcesz, nie chcesz, musisz jakoś rozwiązać ten niechcąco zaplątany węzeł. Oj, trochę się napocisz i trochę nerwów stracisz, ale jakoś wyjdziesz z opresji. Ale musisz działać. Nie zostawiaj sprawy samej sobie, bo jeszcze bardziej się pogmatwa.
* Rak
Lato latem a u Ciebie jest jak zwykle. Praca, odpoczynek, trochę radości, trochę kłopotów, ale wszystko w normie. Nie „szalejesz” to i dobrze, bo po co nadaremnie marzyć o niebieskich migdałach, kiedy obok Ciebie jest tak przyjemnie i jesteś w miarę ze wszystkiego zadowolony. Pomyśl sobie – mogło być gorzej gdyby nie Twoja przezorność wykazana na początku roku.
* Lew
Proszę, proszę, to już sierpień, a tu jeszcze tyle do zrobienia. Fakt, zbliżają się Twoje „żniwa”, więc rzeczywiście czasu na leniuchowanie nie ma. Masz sporo problemów do rozwiązania. Bo nie wszystko na tym Twoim świecie jest zależne od Ciebie, ale i tak Ty je musisz rozwiązać. Jak zwykle dasz sobie z nimi radę choć, jeszcze raz mówię, łatwo nie będzie.
* Panna
Lipiec przeminął ale jest sierpień! I czas na odpoczynek. Bo Ci się słusznie należy. I nie tylko na odpoczynek taki zwyczajny ale nieco ekstrawagancki. Po prostu trochę zaszalej. Ale tylko „trochę”, bo jak przeholujesz ... to zostanie niesmak, a nawet kłopoty. Więc, z fantazją ale pod kontrolą i będzie świetnie.
* Waga
Trochę Ci się pochrzaniło z tym lipcowym czasem. Ale nie martw się. Sierpień to wszystko „naprawi”. Tylko nie denerwuj się. Co było to było. Zapomnij. A przed Tobą same dobre rzeczy. Takie „bez napinki”. Ot, wszystko toczyć się będzie samo, bo tak jakoś dla Ciebie przyszedł dobry czas.
* Skorpion
No! Zostaw że te swoje rozważania o tym, co i tak od Ciebie niezależne. Będzie jak będzie. Na razie jest jeszcze lato i warto z niego skorzystać, bo przecież na wakacje sumiennie zasłużyłeś. Nic to, że nie wszystkie Twoje działania zakończyły się pełnym sukcesem. Ważne, że w ostatecznym rachunku bilans wyszedł na plus.
* Koziorożec
Po tym lipcu czas nieco odsapnąć. No to jest sierpień. Jeszcze nie ma pośpiechu, bo to przecież lato. Jeszcze Cię nie naciskają terminy, więc odetchnij sobie. I nie martw się, że jeszcze to, jeszcze tamto... Rób to, co potrzebne, ale wybieraj to, co potrzebne i wykonanie tej pracy przynosi Ci również przyjemność. A trochę tych miłych zajęć to Ty masz.
* Wodnik
I co ja mam Ci powiedzieć Wodniku? Nieźle jest u Ciebie. Owszem, Himalajów to Ty nie zdobywasz, nawet na Śnieżnik Cię trudno wyciągnąć ale górki, pagórki, kawiarnia i drobne wędrówki to dla Ciebie i przyjemność i radość, a także zadowolenie. Więc, każdemu według chęci. Bez śrubowania.
* Ryby
Sierpień to jakby przedsionek do podsumowań dotychczasowego działania. A więc sumuj i: tak to już jest, że nic nie trwa w nieskończoność. Kłopoty znikają, troski znikają, radości gdzieś bledną ale przecież wciąż następują nowe, tak radości jak i kłopoty. Radość jest, to się ciesz, kłopoty? Tylko niekiedy są naprawdę uciążliwe. Trochę spokoju, trochę rozsądku i zostaną rozwiązane. O Rodzinie nie zapomnij! Miej dla Niej więcej czasu. Tak, tak!

Wydania: