Horoskop na wrzesień

Autor: 
wróżka

Baran
Cieszysz się dobrym zdrowiem. Czujesz się teraz jak szczęściarz, bo przecież nie zawsze tak było i nie zawsze tak musi być. Dlatego ważne jest, że potrafisz to docenić. Uważaj jednak na najbliższych, bo oni nie zawsze są tak uważni i ostrożni jak Ty.
Byk
Czy nie przesadzasz z tą dobrocią? Czasem trzeba mocno tupnąć nogą, podnieść trochę głos... ale bez przesady... tak, żeby zaczęli zważać na Ciebie, a nie tylko na siebie. Twoja cierpliwość jest godna podziwu. To jest też Twój mocny atut. Chroń ją więc, bo jest Twą bronią.
Bliźnięta
Raczej nie lubisz samotności, ale ostatnie miesiące trochę to zmieniły. Całkiem Ci było dobrze i miło tylko w swoim towarzystwie. Sporadyczne kontakty z przyjaciółmi też Ci wystarczyły. Co do rodziny, to trochę jednak brakuje Ci codziennych wizyt, obiadków.. ale dzięki temu Twoje umiejętności gospodarcze znacznie się poprawiły.
Rak
Czekasz na księcia/księżniczkę? Nic z tego. Nie doczekasz się. Dlaczego? Bo tak naprawdę wciąż bardziej cenisz naturalność, samodzielność, dobroć, życzliwość i „luz”... a na księcia/księżniczkę trzeba przecież „chuchać dmuchać...” i wciąż mogą być niezadowoleni/one. Jak to z księżniczkami/książętami bywa.
Lew
Szybko minęły wakacje, nawet nie zauważyłeś kiedy, a tu już na horyzoncie zbliża się jesień. Oj, pomieszało się wszystko przez tę pandemię. Plany wiosenne przesunięte na lato, i nadal niezrealizowane na... No właśnie, na kiedy... Przecież nadal nic nie wiadomo, jak będzie. Najważniejsza elastyczność w planowaniu.
Panna
Pannom ten miesiąc będzie sprzyjać. Dlatego planowane działania na pewno można uruchomić w czyny. Uda się, a przynajmniej w znacznej części – wszystko będzie miało pomyślny przebieg. To się nazywa szczęście, nie każdy tak ma.
Waga
Nowe wyzwania podjęłaś Wago jeszcze w poprzednich miesiącach, ale skutecznie i systematycznie je teraz realizujesz. Nadal będzie dobrze. Grunt to dobry plan, chęci i konsekwencja. Ale na ile wystarczy Ci ten zapał – to się okaże już w bliskiej przyszłości. Ale póki co baw się dobrze.
Skorpion
Gdyby nie koronawirus... no właśnie, gdyby to by ... A tymczasem jest jak jest – i chyba jest dobrze. Jest zdrowie, uśmiech, szacunek, ciekawe wycieczki i spokojny sen. Nie ma już żadnych poprzednich problemów... i niech tak już zostanie. Twój spokój i zadowolenie jest najważniejsze.
Strzelec
Uśmiechnij się. Twoi bliscy są zawsze przy Tobie. Wzajemnie się uzupełniacie i wspomagacie. To chyba duży sukces i powód do dumy, zadowolenia. Spróbuj też powoli nawiązać – choćby zdalnie – kontakty z przyjaciółmi i dawnymi znajomymi. Nie zaszkodzi się dowiedzieć, co u nich słychać
Koziorożec
Przyjmujesz każdy dzień jak dar – to dobrze, ale poświęć każdego dnia więcej czasu sobie. Nie goń, nie spiesz się, więcej się relaksuj. Potrzebujesz więcej wewnętrznego spokoju, a tego nie osiągniesz goniąc myślami i czynami... bojąc się, że możesz się spóźnić, nie zdążyć...
Wodnik
Wrześniowe plany Twoje – to na pewno jakiś wyjazd i relaks. Trochę musisz zadbać o kondycję fizyczną – więcej spacerów, ruchu, który pozwoli Ci wrócić do poprzedniej formy. Siedzenie i czytanie jest miłe i pożyteczne, ale nie sprzyja ani mięśniom ani sercu i ciśnieniu. Musi być – jak zawsze, we wszystkim – równowaga.
Ryby
Zawsze wrzesień przynosił Ci coś nowego. A tym razem, czas pokaże, czy znów coś się stanie ciekawego. Na pewno nic nie dzieje się bez przyczyny, możesz więc trochę przynajmniej podejrzewać, czy będzie tym razem podobnie. Ale możesz też czekać na „niespodzianki”, a niespodzianki to ty lubisz najbardziej.

Wydania: