Orientacyjny Rajd Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych w Lądku-Zdroju

Autor: 
Grzegorz Szczygieł
klasyki1.jpg

Kłodzki Ruch Klasyków to nieformalna grupa miłośników pojazdów klasycznych i zabytkowych z terenu Ziemi Kłodzkiej, którzy za pośrednictwem mediów społecznościowych komunikują się i organizują wspólne spotkania i prezentacje swoich pojazdów. Od kilku lat, najczęściej na początku jesieni, pojawiają się także na lądeckim rynku. Tak było i tym razem, choć jednak inaczej.
Inaczej, bowiem tegoroczne spotkanie z „klasykami” miało bardziej zorganizowaną formę Orientacyjnego Rajdu Pojazdów Klasycznych i Zabytkowych. Oprócz możliwości pochwalenia się przed publicznością swymi – często wypieszczonymi lub idealnie utrzymanymi – pojazdami, właściciele wehikułów mieli także do pokonania wytyczoną, z punktami kontrolnymi i zadaniami, trasę po lądeckim zdroju. Wśród wielu uczestników imprezy nie zabrakło reprezentantów z Republiki Czeskiej, którzy pojawili się także na starcie rajdu.
Warto zaznaczyć, że każdy uczestnik rajdu otrzymał upominek, natomiast najlepsi mogli liczyć na wysokiej jakości nagrody – pakiety promocyjne lądeckiego kurortu oraz ufundowane przez organizatorów zestawy narzędzi warsztatowych renomowanej firmy.

Wydania: