Nowoczesny dentobus

Autor: 
inf. Starostwo Kłodzkie
dento.jpg

NOWOCZESNY w pełni wyposażony mobilny stomatologiczny gabinet zabiegowy dla dzieci i młodzieży, już za kilka dni rusza do pracy w powiecie kłodzkim.
Dyrektor ZOZ Kłodzko pani Jadwiga Radziejewska po rozmowach starosty kłodzkiego Macieja Awiżenia z Wojewodą Dolnośląskim oraz NFZ, podpisała umowę, dzięki której POWIAT KŁODZKI Starostwo Powiatowe w Kłodzku – Powiat Kłodzki, ZOZ KŁODZKO, wzbogacił się o super nowoczesny w pełni wyposażony mobilny stomatologiczny gabinet zabiegowy. Zaskakujące jest to, że jego wyposażenie w niczym nie ustępuje standardowym gabinetom stomatologicznym. Posiada wszystkie niezbędne narzędzia do leczenia uzębienia, jest np. zestaw punktowego RTG, elektronicznie sterowany fotel dentystyczny itp...
Dentobus będzie pracował w szkołach powiatu kłodzkiego i przeznaczony jest dla dzieci i młodzieży do 18 roku życia.
Pojazd trafił już pod opiekę pani dyrektor ZOZ Kłodzko Jadwigi Radziejewskiej i tam zostanie ustalony harmonogram jego pracy w naszym powiecie.
Pani dyrektor ZOZ Kłodzko Jadwiga Radziejewska zaprezentowała nowy pojazd staroście kłodzkiemu Maciejowi Awiżeniowi oraz Piotrowi Marchewce – etatowemu członkowi Zarządu Powiatu Kłodzkiego. Oczywiście wrażenia jak najbardziej pozytywne.

Wydania: