Akordeony zabrzmiały i znów zabrzmią!

Autor: 
Liliana Stopka
zespół z naucz Lilianą Stopką.jpg

Tradycyjnie, bo po raz kolejny od 15 lat, zorganizowałam 8 stycznia nietypowy koncert MUSIC PARTY, podczas którego sala koncertowa szkoły muzycznej w Kłodzku zamienia się w salę przyjęć ze słodkim poczęstunkiem, a na scenie popisują się wszyscy uczniowie solowo i zespołowo.
Oprócz uczniów PSM Kłodzko, wystąpili także uczniowie Kłodzkiego Towarzystwa Muzycznego POLIFONIA: Maciuś Janiszewski i dorośli panowie Jerzy Kożuch oraz Zbigniew Ożarowski. Nie usłyszeliśmy Szymona Korembę, któremu choroba nie pozwoliła na przybycie. Będzie okazja usłyszeć go na konkursie.
W tym miejscu miło mi zakomunikować czytelnikom, że kolejna impreza wpisana w pejzaż naszego miasta to DZIEŃ AKORDEONU i to już po raz 17, a odbędzie się dnia 17 marca /sobota/ o godz.18 w dużej sali KCKSiR. Usłyszymy akordeon i ponownie bandoneon.
Gorąco zapraszam wszystkich melomanów. Po koncercie będzie można zakupić płyty z nagraniami pana Wiesława Prządki.
Tego samego dnia w godzinach przedpołudniowych w sali PSM odbędzie się III Akordeonowy Turniej Hrabstwa Kłodzkiego. Będą grać uczniowie szkół muzycznych, stowarzyszeń, a także dorośli. Zainteresowanych zapraszam, wstęp wolny. Tak więc w sobotę 17 marca akordeony będą brzmiały od rana do wieczora.
Proszę nie przegapić tej daty, bo sympatycznych wrażeń będzie ogrom.

Wydania: