Nepomuceny powiatu kłodzkiego - konkurs dla każdego

Autor: 
inf. MZ
RPKS-nepomuk-konkurs.jpg

W letnim sezonie turystycznym 2016 Starostwo Powiatowe w Kłodzku organizuje konkurs turystyczno-fotograficzny „Nepomuceny powiatu kłodzkiego”. Mogą w nim wziąć udział zarówno mieszkańcy powiatu kłodzkiego, jak i turyści, którzy podczas wędrówek po Ziemi Kłodzkiej sfotografują przedstawienia św. Nepomucena – figury, rzeźby, obrazy. Na każdym zdjęciu obok Nepomucena obowiązkowo musi znaleźć się osoba robiąca zdjęcie (selfie) lub ktoś towarzyszący osobie robiącej zdjęcie (osoba lub grupa osób). Konkurs trwa od 15 kwietnia do 15 września 2016 roku.
Wszyscy uczestnicy, którzy nadeślą zgodne z regulaminem zdjęcia wraz z kartą zgłoszenia na podany adres e-mail otrzymają nagrody rzeczowe, zaś laureatem nagrody głównej zostanie osoba, która wykona najwięcej i najlepszej jakości zdjęć.
Wszystkie zdjęcia, które spełnią wymogi regulaminu, będzie można obejrzeć na stronie internetowej:
www.powiat.klodzko.pl
oraz www.hrabstwo.pl.
Nagrodę dla zwycięzcy ufundowały Uzdrowiska Kłodzkie S.A. Grupa PGU, a jest nią dwudniowy pobyt dla dwóch osób w jednym z uzdrowiskowych obiektów na terenie Ziemi Kłodzkiej.
Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.powiat.klodzko.pl oraz na stronie www.nepomuceny.blogspot.com.

Wydania: