Horroskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Najbliższy tydzień – to świetny nastrój (poczujesz go nawet w kościach) i energia, której pozwolisz się rozpierać. Dzięki temu Twój umysł będzie świeższy i jaśniejszy. Dużo łatwiej przyjdzie Ci rozwiązać nurtujące Cię problemy.
Byk - Znów jakieś zgrzyty? Co prawda bywasz porywczy, ale tym razem to chyba nie jest Twoja sprawka? Może jednak dyplomatycznie i zawczasu zaproponujesz rozejm? Zawsze jest to jakieś wyjście.
Bliźnięta - Twoje relacje z bliźnimi zyskały na jakości. To zresztą nie tylko moje spostrzeżenie. Czas wracać do źródeł. Tylko tam odnajdziesz sedno pewnych trudnych i nurtujących Cię nie od dziś pytań.
Rak - Uważaj – rutyna może wytrącić Ci z dłoni oręż. Nawet najwybitniejsi specjaliści uczą się wciąż i bez końca. Weź sobie to do serca i tymczasem nie przejmuj się humorami pewnej osoby – to przejściowe.
Lew - Koniec leniuchowania! Szkoda? Chyba tylko trochę – przyznasz, że energia już Cię roznosi. Masz mnóstwo świeżych planów i sam rozumiesz, że nie mogą zbyt długo czekać z realizacją!
Panna - Pozwól sobie chociaż na „odrobinę” odprężenia. Twoje przedsięwzięcie na tym nie ucierpi. Istnieje za to niebezpieczeństwo, że w końcu dotkliwie odczujesz „zmęczenie materiału”! A to nie byłoby wskazane.
Waga - Pęd do realizacji własnych zamierzeń może przyjąć niepokojące natężenie. Oby hasło – „za wszelką cenę” – nie stało się Twoją dewizą. Na szczęście w pobliżu jest ktoś, kto w krytycznym momencie... sprowadzi Cię na ziemię!
Skorpion - Zmiany - nawet jeśli jest się do nich dobrze przygotowanym – zawsze niosą ze sobą ryzyko stresu. To naturalne i... odwracalne. Właśnie teraz wygospodaruj więcej czasu na własne hobby i drobne przyjemności – to pomoże przetrwać trudniejsze chwile.
Strzelec - Masz duże szanse „przebrać miarkę”. Zlituj się nad sobą i zrób coś z tym w końcu, bo naprawdę będzie niezła afera. Wystarczy odrobina dobrej woli i współpraca z przychylną Tobie osobą.
Koziorożec - Drobne nieporozumienia z bliskimi, to niekoniecznie czyjaś zła wola – jak czasem sądzisz. Wszystko ma szansę ułożyć się po Twojej myśli, powściągnij tylko nieco swoją bojową naturę.
Wodnik - Właściwe decyzje na polu zawodowym z pewnością zostaną docenione, choć... nie w każdym przypadku nagrodzone, ale nawet i wtedy satysfakcja pozostanie satysfakcją. Tymczasem nie rezygnuj z sympatycznego spotkania w gronie... miłych osób!
Ryby - Nie przejmuj się dodatkowymi obowiązkami – oboje wiemy, że to dla Ciebie pestka! A może przy okazji pomyślisz o podniesieniu lub poszerzeniu swoich kwalifikacji? Zastanów się, czy nie byłoby to teraz wskazane.

Wydania: