Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Zmęczenie to niekwestionowany powód Twojej nienajlepszej ostatnio kondycji. Nie poddawaj się jednak. Przy odrobinie dobrej woli - możesz zapobiec temu by na przykład, drobiazg nie wywołał karczemnej awantury!
Byk - Niewątpliwie jest to dla Ciebie szczególnie ważny czas. Zawrotne tempo, liczne i nie zawsze planowane sprawy - to nie byle co, zwłaszcza dla tak wrażliwego (w gruncie rzeczy) stworzenia. Jak dotąd radzisz sobie i tak będzie nadal!
Bliźnięta - Chłoniesz życie niczym gąbka! Wspaniale! Najbliższe dni przyniosą nowe doświadczenia. Postaraj się jednak cały ten natłok bodźców, wrażeń, informacji uporządkować. Będziesz mieć z nich wówczas większy pożytek.
Rak - Czy zauważyłeś już konsekwencję swoich działań? Otóż, w przyrodzie nic nie ginie! Twoje marzenia o wakacjach są przesympatyczne - postaraj się jednak, by nie przesłoniły Ci teraźniejszości.
Lew - Jak sam widzisz - nadmierne folgowanie sobie nie popłaca. Teraz ciężko Ci zebrać się do kupy. Wokół siebie dostrzegasz same przeszkody i mnożysz usprawiedliwienia dla własnej bezczynności. Poproś bliską osobę, by dała Ci... kopa na rozpęd!
Panna - Po krótkim, lecz intensywnym odpoczynku - przypływ nowych sił i energii. Przed Tobą więc świetna okazja, by nadrobić wszelkie zaległości. Poza tym - nie nadużywaj cudzej cierpliwości, teraz kolej na Ciebie!
Waga - Jesteś w przededniu ważnych działań i przedsięwzięć! To już nie byle co! I nikt nie ma co do tego wątpliwości. Poczuj się ważną osobą - to z pewnością doda Ci animuszu i pewności. A tego Ci teraz potrzeba!
Skorpion - Warto pomyśleć o odświeżeniu własnego warsztatu pracy. Stare i wypróbowane nie w każdej sytuacji znaczy skuteczne, zwłaszcza - gdy okoliczności się zmieniają. Akcent połóż na zaniedbywane dotąd aspekty.
Strzelec - Absolutnie nie możesz zawieść! Zdajesz sobie chyba z tego sprawę? Takie historie nie zdarzają się co dzień - nie lekceważ więc sobie tego. Masz jeszcze trochę czasu, wykorzystaj go jak najlepiej (czyli z zapałem)!
Koziorożec - Przekonaj szefa, że najwyższy już czas, by docenił Twój osobisty wkład pracy. Skromność nie zawsze popłaca. Czasami trzeba troszeczkę powalczyć o swoje. I nie poddawaj się od razu na starcie!!
Wodnik - Lubisz takie pozytywne zamieszanie! Czujesz się przy tym, jak ryba w wodzie!!! A więc działaj. Puść wodze fantazji. Wdrap się na wyżyny własnej pomysłowości i stwórz coś, co naprawdę zaprze dech w piersiach!
Ryby - W trudnych decyzjach dotyczących najbliższych zwykle kierujesz się sercem i osiągasz pożądany efekt. Sądzę, że i tym razem intuicja Cię nie zawiedzie. Zaufaj sobie i jak zawsze postaw na rodzinę
Mała Mi
Wróżek Jadzio dzielnie warczy już na starcie (i nie potrzebuje do tego nijakiej zachęty)!

Wydania: