Horrorskopek

Autor: 
Mimbla

Baran - Masz za sobą trudną drogę. Powoli zbliżasz się do upragnionego celu. I właśnie teraz należałoby się maksymalnie zmobilizować. Nie trwoń energii na sprawy drugorzędne. I pamiętaj, że ktoś mocno wierzy w Twoje możliwości
Byk - Twoje starania już wkrótce zwieńczone zostaną sukcesem. Przygotuj się więc na tę wielką chwilę, a potem “nie wypuszczaj wróbla z garści”. Ponadto zatroszcz się o swoje “nadszarpnięte” ostatnio zdrowie.
Bliźnięta - Uważaj, bo wymknie Ci się okazja, by za jednym zamachem pozałatwiać pewne sprawy, które potem będziesz ciągnąć za sobą przez wiele tygodni. Bliźniaku, weź się w garść - koniec zimy już blisko!
Rak - Najbliższe dni będą pogodne i uśmiechnięte. Poczujesz się odprężony i zrelaksowany, nawet - mimo wielu obowiązków, których raptem przecież nie ubędzie. Zechcesz zatem więcej czasu poświęcić na... no na co?
Lew - Ktoś bardzo liczy na Ciebie. Nie zawiedź tego zaufania, bo zwłaszcza teraz - przyjaźń będzie mieć dla Ciebie szczególne znaczenie. Ponadto pamiętaj, że to już ostatni dzwonek, by pozałatwiać pewne zaległe formalności.
Panna - Raz z górki, raz pod górkę - ta bolączka dotyczy nie tylko Ciebie (marne to pocieszenie - wiem...). Mimo jednak najgorszych nawet przeciwności losu - nie zginiesz (przyjmij to za pewnik). W końcu - “złego licho nie bierze” - to żart!
Waga - “Łatwo się mówi” - myślisz sobie i oczywiście masz rację. Pewne problemy widziane z zewnątrz - nabierają zupełnie innych cech jakościowych. Pamiętaj o tym, szukając zrozumienia u bliźnich.
Skorpion - Nie pal za sobą mostów. Warto podtrzymywać i pielęgnować znajomości, które uważasz za wartościowe. Na ponowne nawiązanie przerwanych kontaktów w zasadzie nigdy nie jest za późno.
Strzelec - Brak Ci cierpliwości? Masz już dość? Cóż, na tempo i przebieg pewnych spraw po prostu nie mamy wpływu. Uzbrój się zatem w cierpliwość i bądź dobrej myśli, ale póki co - nie dziel skóry na niedźwiedziu.
Koziorożec - Boisz się porażki? Cóż, najgorsza jest wewnętrzna zgoda na ewentualną przegraną. W ten sposób uspokajamy siebie tylko pozornie - w rzeczywistości już na wstępie rezygnujemy z walki. A Tobie to po prostu nie przystoi!
Wodnik - Czyżby mały kryzysik? A może to tylko przesilenie wiosenne? A może za dużo rozmyślasz o tym, co oczywiste, a czego i tak nie zmienisz. Pozwól sobie zatem na odrobinę zasłużonego relaksu...
Ryby - Tymczasowe zawieszenie broni - zakończyć powinien trwały rozejm. Wykaż jednak trochę dobrej woli. W sprawach mniej istotnych ustąp czasem wspaniałomyślnie, jednak nie spuszczaj z oczu tego, co dla was najważniejsze!
A Wróżek Jadzio i tak zachował kamienną twarz!

Wydania: