Galeria dla zakochanych

Autor: 
(ela)
twierdza16.jpg

Takich tłumów nie spodziewali się organizatorzy imprezy „Zakochani w pięknym stylu”.
Prawie 8 tys. klientów skorzystało w weekend (12-13.02.) z oferty eventowej Galerii Twierdza. Wszystko za sprawą „nocy zakupów” oraz propozycji artystycznych przygotowanych z okazji święta zakochanych.
Ostatki w centrum handlowym to całkiem nowy sposób na zakończenie karnawału. Okazuje się, że trafiony. Zakupy z obniżkami do 70 % na kolekcję zimową i do 30 % na asortyment wiosenny okazały się tzw. „strzałem w dziesiątkę”. Szaleństwu nocnych sprawunków towarzyszyło mocne uderzenie w wykonaniu grupy muzycznej Blejder & DJ Chrome. Nic dziwnego, że poszczególne marki przeżywały prawdziwe oblężenie. Skutkiem były długie kolejki do kas , które jednak nie zdołały zepsuć nastroju nawet najbardziej niecierpliwym. Także drogocenne diamenty znajdowały w tę noc swoich nabywców. Prawdopodobnie z uwagi na miłosny klimat walentynek oraz atrakcyjną, niższą o całe 20% cenę. Restauratorzy dosłownie „dwoili się” i „troili”, aby w miarę szybko obsłużyć głodnych konsumentów. Prym wiodło polskie jadło, którego z przyczyn popytowych zabrakło po godz. 22. Niedzielny wieczór zarezerwowany był dla miłośników muzyki klasycznej. Walentynkowy koncert „Czterech pór roku” Antonio Vivaldiego wykonał zespół instrumentalny „Karol Lipiński Ensamble” w składzie:
Andrzej Ładomirski – skrzypce, Beata Wołczyk – I skrzypce, Beata Solnicka – II skrzypce, Dariusz Wołczyk – altówka, Urszula Marciniec – Mazur – wiolonczela.
Oprócz wspomnień z udanego przedsięwzięcia pozostała przepiękna dekoracja, symbolizująca miłość. Na specjalną prośbę klientów, pozostanie w Galerii jeszcze przez jakiś czas.

Wydania: