Sukces placówek z naszego powiatu podczas Wrocławskiej Majówki Transplantacyjnej
Podczas II Wrocławskiej Majówki Transplantacyjnej wyróżnione zostały dwie placówki z naszego regionu – Zespół Opieki Zdrowotnej w Kłodzku oraz Specjalistyczne Centrum Medyczne w Polanicy-Zdroju.
Wyróżnienia zostały przyznane przez Uniwersytecki Szpital Kliniczny we Wrocławiu oraz Uniwersytecką Sieć Edukacji Klinicznej (USEK) za szczególne zaangażowanie w rozwój transplantologii, wspieranie systemu donacji narządów oraz szerzenie świadomości społecznej dotyczącej idei dawstwa organów i ratowania ludzkiego życia.To docenienie pracy zespołów medycznych, które każdego dnia pokazują, jak ogromne znaczenie ma edukacja, współpraca między placówkami oraz budowanie społecznej odpowiedzialności wokół transplantologii.
Nagrodę w imieniu Zespołu Opieki Zdrowotnej w Kłodzku odebrała dyrektor dr Jadwiga Radziejewska.
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym i dziękujemy za działania, które dają innym szansę na życie.
Foto: Uniwersytet Medyczny we Wrocławiu
Inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku






