27 maja Dzień Samorządu Terytorialnego
Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego składamy serdeczne życzenia Samorządowcom oraz wszystkim Osobom zaangażowanym w pracę na rzecz samorządu terytorialnego.
Dziękujemy za codzienny trud, odpowiedzialność i zaangażowanie w rozwój lokalnych społeczności, za działania podejmowane z myślą o mieszkańcach oraz budowanie silnego i nowoczesnego samorządu. Życzymy wielu sukcesów zawodowych, satysfakcji z realizowanych inicjatyw, nieustającej energii do działania oraz pomyślności zarówno w życiu zawodowym, jak i osobistym. Niech wykonywana misja będzie źródłem dumy, uznania i inspiracji do dalszej pracy na rzecz wspólnego dobra.
Życzą Starosta Kłodzki wraz z Zarządem Powiatu Kłodzkiego oraz Przewodniczący Rady Powiatu Kłodzkiego.
Inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku






