Horoskop na listopad

Autor: 
wróżka

*Baran
Projekt Twój nabiera realnych kształtów. To niewątpliwie duży sukces. Udało Ci się. Zawsze o tym marzyłeś i tym razem osiągniesz swój cel. Jeszcze tylko trochę cierpliwości, no i oczywiście pracy. A co potem? Na pewno duża radość, czas na odpoczynek, no i... nowe projekty.
*Byk
Zadowolenie Twoje ma swe uzasadnienie. I w pracy i w domu wszystko jest OK. No i na zdrowie na szczęście nie musisz narzekać. Rysują się więc przed Tobą szerokie horyzonty na... no właśnie – wiesz na co masz naprawdę ochotę, jak chcesz wykorzystać ten dobry czas? Na pewno już wiesz!
*Bliźnięta
Listopadowe święta – będą dla Ciebie nie tylko okazją do wypoczynku, ale i spotkań w gronie rodzinnym. Dawno niewidziani bliscy i przyjaciele sprawią, że poczujesz się „odświętnie” i jak za dawnych beztroskich lat. A może warto, by coś zmienić i na dalsze dni.
*Rak
„Serce nie sługa”, nie męcz się już tak bardzo...jak nie, to nie. Weź głęboki oddech, zrób 3-kilometrowy bieg, albo idź na basen i przepłyń ile się da... i nie myśl już o tym rozstaniu. Przed Tobą nowe perspektywy, nowa przestrzeń... i nowe znajomości. Ułoży się na pewno dobrze.
*Lew
Ostatnio rzadko gościł na Twej twarzy uśmiech. Chyba już wszyscy zwrócili na to uwagę, ale do Ciebie to nie dociera. Wszystko przecież jest w porządku – dlaczego więc wciąż się martwisz? Zacznij myśleć bardziej pozytywnie i uśmiechnij się do tych, którzy są dla Ciebie mili.
*Panna
Są takie dni, szczególnie w listopadzie, że nie chce Ci się dosłownie nic. Nie jesteś w tym odosobniony – to przecież jesień, listopadowa słota, wczesny zmrok i brak słońca. Trzeba to przeczekać, a najlepiej znaleźć dobry sposób na długie wieczory, który poprawi Ci nastrój.
*Waga
W listopadzie czekają Cię dość niespotykane sytuacje. Raz będzie wesoło, raz dziwnie, a niekiedy niestety też i smutno. Ale na szczęście nic tragicznego. A więc dość ciekawie przedstawia się ten miesiąc.
*Skorpion
Wydawało Ci się, że listopad może być nudny? Nic takiego, zapowiada się, że upłynie Ci pod znakiem zdrowia, przyjemności i dobrej zabawy. Już sam początek zapowiada się nieźle. Tylko nie zepsuj tej passy smutnym listopadowym myśleniem, które ma prawo czasami też się pojawiać.
*Strzelec
Dość lenistwa Strzelcu. Całe lato i połowa jesieni – to był Twój czas relaksu, wypoczynku. A teraz musisz „zakasać rękawy” i do roboty. Sam wiesz, co musi być zrobione, co zalega już od miesięcy. Na pocieszenie, pomyśl sobie, że listopadowe dni są krótkie, a więc i krótki jest czas na pracę.
*Koziorożec
Zapowiada się znów, że listopad spędzisz niezbyt spokojnie. „Jak sobie pościelisz, tak...”, a więc musisz dobrze wszystko przemyśleć i rozplanować, tak, żebyś się nie zmęczył i nie rozchorował się z nadmiaru emocji i pracy. Na szczęście ktoś czuwa, żebyś też czasami odpoczął.
*Wodnik
Czy wszystko u Ciebie w porządku? Plany na najbliższą przyszłość już masz dość sensownie ułożone. Jak mus to mus – trochę jeszcze Cię czeka pracy, ale dość chyba przyjemnej. Potem zaś za to, czeka Cię więcej wypoczynku. A więc nie musisz się tak martwić, wyluzuj.
*Ryby
Trochę w listopadzie zmienią Ci się nastroje, ale to chyba nic dziwnego. Zawsze listopad jest dla Ciebie trudny i refleksyjny. Zaszyj się gdzieś w ciepełku z dobrą ciepłą kawką i książką i przeczekaj to w spokoju. Nie planuj w tym czasie żadnych ekstrawagancji.

Wydania: