Horoskop na lipiec

Autor: 
wróżka

*Baran
Lubisz wyzwania. I takie właśnie nadchodzi. A więc do dzieła, zakasuj rękawy… czeka Cię nieco pracy, i to dość trudnej, ale co to dla Ciebie… poradzisz sobie. Będziesz mieć satysfakcję, że znów udało Ci się pokonać trudności, zawiłości i wyjść na prostą.
*Byk
Pamiętaj o bliskich. Teraz w okresie letnim szczególnie, bo tego oczekują od Ciebie. Może więc – jako świetny organizator – zaplanujesz wakacyjną podróż i przygodę, która na pewno będzie mile do końca tego roku potem wspominana.
*Bliźnięta
Seria niezbyt przyjemnych zdarzeń chyba wreszcie dobiegła końca. Teraz już o tym nie myśl, tylko postaraj się pozytywnie podejść do kolejnych wyzwań. Plany są bogate, a więc niekoniecznie wszystkie uda się zrealizować. Zanalizuj więc na czym szczególnie Ci zależy.
*Rak
Przyjemne było to półrocze, i takie bogate w różnorodne wydarzenia – choć były też niezbyt miłe chwile, to jednak przeważały ze szczęśliwym zakończeniem. A jakie będzie kolejne półrocze? To się okaże, ale już najbliższy miesiąc wydaje się być nieco spokojniejszym niż poprzednie.
*Lew
Będzie dobrze, choć może na razie tego nie widzisz. Czasem pokrętne są drogi prowadzące do sukcesu. Pamiętaj jednak, że zawsze warto trzymać emocje na wodzy, nie poddawać się, szanować inne poglądy, ale nie rezygnować też ze swoich racji.
*Panna
Kto jak kto, ale Ty zawsze pomyślnie kończysz swe przedsięwzięcia. Więc nie rozważaj swej klęski, tylko przyj do przodu. Twój rozsądek i umiejętność oceny sytuacji, sprawiają, że nie ryzykujesz za wiele – nawet rezygnacja z niektórych planów, w Twoim przypadku oznacza właściwy wybór drogi.
*Waga
Wreszcie wymarzone wakacje. Korzystaj z nich póki możesz, bo nie zawsze będą tak długie, jak jeszcze teraz. Pamiętaj jednak, że nie tylko regeneracja Twoich sił jest ważna, ale także Twoich bliskich. Pomyśl o tym i zadbaj o nich. Dobry wypoczynek, to gwarancja dobrego samopoczucia na kolejne miesiące.
*Skorpion
Lipiec wydaje się być dla Ciebie bardzo spokojnym miesiącem. Bardziej refleksyjnym i ustabilizowanym. Ale nie zapominaj o codziennym spacerze, bo kondycja fizyczna jest równie ważna jak psychiczna.
*Strzelec
Dotąd dość zabiegany Strzelec, w lipcu powinien wreszcie zaznać trochę spokoju… Ale czy się uda? Oczywiście nie wszystko zależy tylko od Ciebie. Ale jeśli poczynisz odpowiednie starania i nie będziesz bierny, a wręcz zdecydowany na realizację swoich pomysłów, to wszystko zakończy się pomyślnie.
*Koziorożec
Może wreszcie lipiec będzie dla Ciebie przełomowym miesiącem w kwestii dalszej drogi. Bo jakoś taki jesteś zagubiony Koziorożcu, i to od dłuższego czasu. Niby jakieś plany snujesz, ale potem ich nie realizujesz. Najważniejsza jest jednak droga, a niekoniecznie ostateczny cel.
*Wodnik
U Ciebie Wodniku, od dłuższego już czasu, najważniejsze jest zdrowie, utrzymanie w miarę dobrej kondycji – fizycznej i psychicznej. A więc nadal musisz bardzo uważać na siebie, nie ryzykować i nie uprawiać ekstremalnych sportów. Ale powolutku, powolutku… a odzyskasz wigor, energię i chęć działania.
*Ryby
Znajomi Ci wciąż zazdroszczą, że wszystko Ci się udaje i to bez wysiłku. Czy na pewno bez wysiłku? Ty o tym najlepiej wiesz, ile kosztuje każdy sukces. To duża umiejętność tak działać, jakby to była dla Ciebie czysta przyjemność – a może tak rzeczywiście jest, że wszystko co robisz, to jest po prostu przyjemność?

Wydania: