Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

*Baran
Lubisz dobrą rozrywkę i starasz się zapewnić sobie tę przyjemność przynajmniej dwa razy w miesiącu. A jak będzie w maju? Musisz wygospodarować nieco więcej czasu, bo w tym miesiącu oferta kulturalna jest tradycyjnie bardzo bogata.
*Byk
Dobry nastrój nie będzie Cię opuszczać w tym miesiącu. Ale to chyba nic dziwnego – wiosenna aura, słońce, mnóstwo przyjaciół i mnóstwo okazji do sympatycznych spotkań. Tak trzymaj.
*Bliźnięta
Marzy Ci się „zero” obowiązków – ale czy to jest możliwe? Na kogo zrzucisz codzienne, drobne czynności, które też należą do obowiązkowych? Oj, chyba za duże lenistwo Cię ogarnęło. Więcej refleksji w tym względzie się należy.
*Rak
Szereg spraw masz już za sobą, choć planowane były na przynajmniej pół roku. To wynik dość sprawnej organizacji pracy. Teraz jednak zadbaj trochę o swą kondycję i sprawy duchowo-sercowe. Czas najwyższy.
*Lew
Jesteś bardzo troskliwy. Odczuwają to Twoi najbliżsi i doceniają. Ale pomyśl też o siebie, czasem pozwól sobie pomóc, przyjmij od drugiego gest pocieszenia, pogłaskania. Nic nie stracisz na tym i nikt nie powie, żeś słaby.
*Panna
Dieta cud – marzy Ci się bez żadnych wyrzeczeń? To chyba jednak niemożliwe. Nawet jak stosujesz rygorystyczną dietę, to potem wracasz do dawnych przyzwyczajeń. To nie tędy droga. A może Ty po prostu lubisz robić sobie od czasu do czasu obowiązkowe diety cud?
*Waga
W maju musisz się skupić na nauce, pracy... a tu takie piękne słońce, ciepełko... Jak tu nie skusić się na wagary, spacer... Oj, nie rób sobie wyrzutów. Możesz wybrać się na małą wyprawę, a na pewno wyjdzie to z pożytkiem dla Ciebie.
*Skorpion
Nie zaszkodzi trochę fantazji w najbliższym czasie. Spraw sobie więcej przyjemności, zasługujesz na to. Nie zamartwiaj się byle problemem – sam się na pewno rozwiąże, bez Twojego udziału. A zaoszczędzisz tylko swe nerwy i kondycję psychiczną.
*Strzelec
Chyba wychodzisz powoli na prostą... z trudem, ale chyba to, co Ci najbardziej przeszkadzało dotąd, już odeszło. I czas wykorzystać majową aurę na normalność – czyli na dobry, a nawet bardzo dobry relaks. Coś wymyślisz na pewno.
*Koziorożec
Maj, maj – pachnące bzy, fiołki, konwalie... Ale Ty chyba – jak co roku – zapomniałeś, że to właśnie w tym miesiącu potrzebujesz mocnego zwolnienia tempa – bo przegapisz ten piękny czas kwitnienia.
*Wodnik
Jak z Twoją kondycją? Już przecież wiosna... i zimowe rozleniwienie powinno odejść w zapomnienie. Masz jakieś plany na najbliższy majowy czas? Jeśli nie, to czym prędzej wymyśl – będzie to z pożytkiem i dla Ciebie i dla Twych najbliższych.
*Ryby
Maj zapowiada się dość pracowicie. Ale to nie znaczy, że nie będzie miło. Przecież już sama pogoda wiosenna dobrze nastraja. A więc raczej dobrze będzie Ci się pracowało i efekt powinien być zadowalający.

Wydania: