MIKOŁAJKOWO

Autor: 
Anna Hnatów-Biela
P1120780.jpg
P1120781.jpg

6 grudnia to dzień na który czekają i starsi, i młodsi, bo obfituje on w niespodzianki i daje masę radości. W tym dniu uczniowie wszystkich szkół mają w nich więcej atrakcji, bo przynoszą podarunki, które wzajemnie dla siebie przygotowali, wyjeżdżają do kina, kręgielni, na wycieczkę, by spotkać podczas niej Mikołaja, ale i ci, którzy pozostają na miejscu wyczekują jego wizyty z wielkim entuzjazmem.
W Szkole Podstawowej w Krosnowicach wszyscy, którzy oczekiwali przybycia Mikołaja – nie zawiedli się. Przyjechał. Piękny, rosły i to w jakiej asyście!!! – uroczej Elficzki, czerwono-białej Śnieżynki i cudownie zabawnego Olafa. Ten wspaniały kwartet odwiedził wszystkie dzieci w naszej szkole – i te młodsze, i te starsze. Każda z postaci chwilę porozmawiała z uczniami, następnie wręczone zostały słodycze. Wszyscy na końcu stawali do wspólnego zdjęcia. Przeżycie? Nie trzeba opisywać – wystarczy powiedzieć, że cudowne, bo jak tu się nie cieszyć, gdy Mikołaj rozdaje prezenty, a Olaf i pomocnice pomagają, np. w wykonaniu laurki dla Gościa.
Pięknie przeżyte chwile, niezapomniany, wspólnie spędzony czas.
Serdecznie i z całego serca dziękujemy Mikołajowi i jego przewspaniałej świcie za humor, pomoc i podarki. Dzięki Wam ten dzień był niezwykły.

Wydania: