Horoskop na styczeń 2023

Autor: 
wróżka

*Baran – Podsumowałeś już ubiegły rok. Nie wracaj więc do tego co było. Trzeba iść do przodu, myśleć o przyszłości. Ale oczywiście masz rację, to czego nauczyłeś się w minionym roku, wszystkie Twoje doświadczenia – to lekcja życia, z której można a nawet trzeba korzystać. Styczeń to czas na to, by zrobić mały rozrachunek i zaplanować dobrze ten rok.
*Byk – Dobry początek tego roku, zwiastuje, że będzie nieźle. Wystarczy tylko chcieć i móc. A z tym nie masz problemów. Jesteś wulkanem energii – może tego nie widać, ale wewnątrz Ciebie aż kipi. Ale powolutku, masz przed sobą cały rok i musi wystarczyć. Nie zużyj się za szybko. Ale już w styczniu odczujesz tę swoją moc.
*Bliźnięta – Oczekujesz jak zwykle śnieżnej aury, a tu wciąż jesiennie... Ale na pewno doczekasz się.
W styczniu spotkają Cię fantastyczne przygody – zimowe! A więc planuj wyjazdy na narty obowiązkowo. Poza tym nie przejmuj się nowymi rachunkami – dasz radę. Nie takie już były w Twoim domowym budżecie.
*Rak – Uważaj na siebie w styczniu. Zdrowie ostatnio Ci nie dopisywało, a więc łatwo się zarazić. Wirusy krążą i tylko czekają na kogo paść. Nie przepracowuj się też, remont trwa i musisz cierpliwie doczekać końca, bez nerwów. Może styczeń będzie dla Ciebie trudny, ale za to potem jaką odczujesz ulgę (!), sukces i zadowolenie.
*Lew – Styczniowe plany uda się zrealizować, ale nie przesadzaj w ich rozmiarze, bo możesz sobie zaszkodzić. Umiar wskazany. A poza tym uważaj na pracę. Punktualność nie jest Twoim atutem, więc czas nad tym popracować. Na pewno przyniesie to pozytywne efekty i ...zadowolenie szefa.
*Panna – Oj, chyba zaszalejesz w tym karnawale... Dobrze zaczął się rok – udaną zabawą sylwestrową. Niektórzy to mają szczęście... I ty należysz właśnie do nich. Korzystaj więc z dobrej passy i idź „na całość”... no może niezupełnie, ale odważnie i uważnie. Baw się, bo rok cały nie zapowiada się tak zabawnie – i na świecie, i też u Ciebie.
*Waga – Ważne w życiu są przyjaźnie, więc pielęgnuj je – ale te prawdziwe! Na udawane sympatie – szkoda czasu. Ważna jest też pamięć o bliskich, musisz więc przemyśleć swój dotychczasowy stosunek do niektórych... Może trzeba czasem zadzwonić, pozdrowić... to nic nie kosztuje, a sprawi przyjemność bliskiemu, a Tobie może z tego faktu satysfakcję.
*Skorpion – Styczeń upłynie Ci w spokoju i zdrowiu. A więc czas na poprawę nastroju i dobry humor. Możesz planować na ten miesiąc spotkania – może nie szaleństwa karnawałowe, ale za to przyjemne rozmowy przy kawie, ciastkach i winku. I najważniejsze, że z przyjaciółmi, których masz – a to przecież prawdziwe szczęście!
*Strzelec – Czas wreszcie dojść do formy. Styczeń możesz na taką rehabilitację wykorzystać. Będzie dość spokojny i prawie bezstresowy. Trzeba być w dobrej kondycji, bo potem, posypią się pomysły, propozycje... Czeka Cię niezwykle bogaty rok; mnóstwo pracy, ale i zabawy, relaksu, wycieczek i przyjemnych spotkań.
*Koziorożec – Jaki będzie dla Ciebie styczeń – jak sobie pościelisz, tak się wyśpisz... Ale raczej upłynie Ci spokojnie, choć jak zwykle czekają na Ciebie różne prace. Jak dobrze rozplanujesz, to co musisz zrobić, to i starczy czasu na przyjemne chwile przy kawce i książce... a może i uda Ci się malutki spacer np. na nartach...
*Wodnik – Nowy rok, nowe siły, koniec z chorobami, brakiem energii i różnymi bólami... No może niezupełnie tak optymistycznie będzie, coś tam może poboli, zakłuje, ale chwilowo... Najważniejszy będzie dobry nastrój, pozytywne myślenie... pomimo szaleństw w polityce, tej naszej jak i światowej.
*Ryby – Czasem trzeba ustąpić, nie trzymać się tak mocno swego zdania. Ostatnio właśnie tego oczekują od Ciebie bliscy, bo świąteczny czas był dość nerwowy. Przemyśl to, na pewno znajdziesz rozwiązanie. Jak styczeń upłynie Ci miło, to i cały rok raczej będzie dobry.

Wydania: