Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Dasz sobie radę. To nie takie niemożliwe jak Ci się wydaje na pierwszy rzut oka. No cóż, jednakże nie obejdzie się bez dodatkowych kosztów. Ale i te są dla Ciebie do przyjęcia. A więc – nie zamartwiaj się na zapas.
* Byk – U Byka jak zwykle łatwo i niełatwo ale zawsze „do przodu”. Już jesteś przyzwyczajony, że trzeba twardo stać na ziemi ale i Ty od czasu do czasu pozwól pobujać sobie w obłokach. Ot, jest połowa roku – taka jakby przerwa na zabawę. Nic Ci z tego powodu nie grozi jak wykorzystasz na coś niby bezsensownego ale fajnego. Uśmiech to też korzyść na długo.
* Bliźnięta – Odważnie do przodu. Po co dzielić włos na czworo. To bez sensu. Jest dobrze a może być jeszcze lepiej. Odrobina ryzyka nie zaszkodzi gdy wiesz, że na niego właśnie Cię stać. No, najwyżej będzie trochę mniej w portfelu ale będzie!
* Rak – Pół roku jak z bicza strzelił. Było i dobrze i kłopotliwie. A teraz wszystko ma się ku dobremu. No to korzystaj z dobrej passy. Niech będzie długo dobrze, ale to wymaga od Ciebie skupienia na ważnych rzeczach. Niestety, na drobiazgi nie będziesz mieć czasu. No, tak to bywa.
* Lew – Opłaca się trwać przy swoim. Nawet kiedy większość Twoich znajomych tak jakoś ze sceptycyzmem przygląda się Twoim planom. A one są dość urozmaicone i niekiedy nawet fantazyjne. Nie przejmuj się jak co poniektórzy pomyślą, że powinieneś się „puknąć w czoło”. W końcu czerwiec 2022 roku jest tylko raz w życiu.
* Panna – Potrafisz „trzymać nerwy na wodzy”. To Twój niezaprzeczalny atut. Nie daj się wrobić w działanie nieprzemyślane, choć Cię do tego namawiają i to nawet dość natrętnie. Ty wiesz swoje i swojego się trzymaj. Niekiedy tak bywa, że niekoniecznie trzeba się uśmiechać i poddawać presji otoczenia. Przecież wiesz, że nie wszystko złoto co się świeci.
* Waga – Co się martwisz? Co było i nie jest nie pisze się w rejestr. No bo było i przeszło. Czas na nowe otwarcie a to masz dobrze przemyślane. Zmierzyłeś siły na zamiary i tak to wychodzi, że dobrze zmierzyłeś. Co zaplanowane to wykonane. A jakieś koszty zawsze się ponosi.
* Skorpion – Nie martw się. I tym razem poradzisz sobie w tak nietypowej dla Ciebie sytuacji. Tylko podchodź do niej z należytą uwagą bo wygląda na to, że rzecz niby błaha ale skutki złego rozegrania jej czy – nie daj Boże – zlekceważenia, mogą być nieznośnie długofalowe.
* Strzelec – Jakoś Ci się zamarzyło coś wielkiego, nawet niebotycznego. No cóż, marzenia to trzeba mieć zawsze ale na razie ciesz się z każdego, pozornie „szarego dnia”. Popatrz uważnie – tu kwiat, tu ptak, tam „wije się rzeczka”... Myślisz, że to mało? Że to nie „kosmos”? Masz rację, ale może – jak zobaczysz ukochaną mrówkę na Twojej drodze, to to będzie właśnie kosmos...
* Koziorożec – Czerwiec szykuje Ci się dobrze. Nawet lepiej niż dobrze. Po prostu wszystko Ci się będzie układać i zewsząd usłyszysz pochwały. Za co? Ano, za prawie nic dla Ciebie szczególnego – a bliscy na to „nic szczególnego” właśnie zareagują szczerze – bez „szukania dziur w całym”. Miło Ci będzie.
* Wodnik – Zdrowie jako takie jest, chęć do pracy jako taka jest, lubisz trochę poleniuchować. Nie za bardzo chce Ci się „bardzo chcieć”, bowiem filozoficznie twierdzisz, że masz co chcesz a że niedużo chcesz, to Ci wystarcza ... No cóż, niech i tak będzie. Ważne, żebyś wciąż serdecznie, bez przymusu, się uśmiechał. Do bliskich, do kota, do sarny, która wyżera bratki, do deszczu i słońca.
* Ryby – Czerwiec zapowiada się wprost rewelacyjnie. Wszystko będzie się układać po Twojej myśli.
A myśli to masz dobre. I tak trzymaj przez cały czerwiec, a co w lipcu – to się zobaczy. Tak daleko nie sięgam ale mam przekonanie, że czerwiec da Ci tyle, że i do końca roku wystarczy dobrego nastroju.

Wydania: