Horoskop na kwiecień

Autor: 
wróżka

* Baran – No i ucieka ten rok jak zwariowany. Niedawno Sylwester, Nowy Rok a tu już wiosna. Kwiecień i czas pierwszych podsumowań. Raczej dobrze Ci się wiodło ale uważaj – trochę w kwietniu zaburzy się porządek. Uważnie zanalizuj sytuację. Dasz radę.
* Byk – Może to dla Ciebie i niespodzianka ale po mało udanym wcześniejszym czasie, teraz wszystko „pójdzie jak z płatka”. Ale uważaj na szczegóły. Ważny nie tylko cel wielki, ale te szczegóły, które potrafią zniweczyć cel. Uważaj na nie zawsze pozytywne podszepty.
* Bliźnięta – Pierwszy kwartał tego roku zakończony dość dobrze. Nawet zadowalająco, jednakże „nie zasypuj gruszek w popiele” tylko konsekwentnie realizuj zamierzenia. Niestety, Tobie „samo się nie dzieje”. Praca, praca to Twoja recepta na sukces.
* Rak – Stereotypowe kwiecień, plecień ... u Ciebie niestety, albo i dobrze, sprawdza się w 100 procentach. Tu porażka a tu zwycięstwo. I tak to się u Ciebie dzieje. Ale nie zapominaj uśmiechnąć się przynajmniej od czasu do czasu.
* Lew – Trochę Ci firdygały „chodzą po głowie”. No i dobrze, dlaczego nie – przecież wiosna idzie a z nią i nowe uczucia. Nie bój się ich. To naprawdę mile być dobrze postrzeganym przez miłą Ci osobę.
* Panna – Szykuj się na burzę uczuć. Tak to bywa w kwietniowy czas. Słoneczko przyświeca, zielone liście i bach – przychodzi przymrozek. Wszystko stracone. O nie! Znów przychodzi świetlisty dzień. Zmęczony? Ano, trochę. Zadowolony? Tak!
* Waga – Zasuwałeś jak Pan Bóg przykazał, zatem teraz poluzuj sobie trochę. Świąteczne jajeczko, radość z przebudzenia przyrody. Nieco lenistwa – należy Ci się. I nie martw się na zapas. Przecież nie w jeden dzień zbudowano Kraków.
* Skorpion – Oj, na odpoczynek jeszcze za wcześnie, mimo że w ogóle do tej pory się nie leniłeś. Tak to już jest, że jedna decyzja pociąga za sobą drugą, potem dalej i trzeba po prostu nie „wypaść z gry”. Zasuwasz a inni Ci nieco zazdroszczą sukcesów nie widząc ogromu Twoje pracy.
* Strzelec – Byleby nie gonić „na złamanie karku”, bo i kark można złamać. Wyluzuj, przecież i święta są po to aby nieco się zrelaksować, aby zadumać się nad sobą, aby wreszcie co nieco skorygować w tej gonitwie. Najlepiej zmniejszyć tempo.
* Koziorożec – Czas wysadzać bratki, czas uporządkować ogród, czas pozapominać o zimnych dniach. Czas wreszcie na serdeczny uśmiech do świata całego. Niby nic, ale przecież niepotrzebne są zmartwienia światem, na którego kłopoty masz nieduży wpływ.
* Wodnik – No cóż, sił to Ty już nie masz jak kiedyś. Mierz zatem zamiary na siły i nie „kozakuj”. Co się da to zrób, co nie – poproś innych do pomocy. I nie marudź, że „kiedyś, to ho, ho”. Było i dobrze. Jest jak jest i też dobrze. W końcu zasłużenie jesteś „tłusty kot”.
* Ryby – ... dzisiaj nie mogę, ...jutro nie mogę ... E tam – możesz! Uwierz w siebie i zabierz się do realizowania, już od dziś, tego co niby „nie możesz”. A tak nawiasem mówiąc – kto Cię tak zniechęca? Jesteś dużo wart i dla siebie i dla otoczenia. Musisz być uparty!

Wydania: