Centrum Kultury Chrześcijańskiej wznowiło swoją działalność

Autor: 
Janusz Laska
DSCN5160.jpg
DSCN5163.jpg

Po sześciu miesiącach spowodowanej koronawirusem przerwy Centrum Kultury Chrześcijańskiej wznowiło swoją działalność przy ul. Stefana Wyszyńskiego 1 w Kłodzku.
27 sierpnia odbyło się spotkanie autorskie z p. Ireną Klimaszewską (autorką tekstu) oraz Jackiem Adamowskim (autorem ilustracji) bajkowego wydawnictwa KTO pt. „Wyprawa. Opowieść o herbie kłodzkim na motywach starych legend kłodzkich i przekazu skrzata Tymoteusza”.
10 września o godz. 17.00 (czwartek) Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku oraz Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe zapraszają do Centrum na spotkanie autorskie z Krzysztofem Filipowiczem, długoletnim dyrektorem kłodzkiej biblioteki oraz autorem nowego wydawnictwa KTO pt. „Smaki życia”.
17 września o godz. 17.00 (czwartek) Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna w Kłodzku oraz Kłodzkie Towarzystwo Oświatowe zapraszają do Centrum na spotkanie autorskie z siostrą Benedyktą Karoliną Baumann, autorką nowej powieści pt. „Niebo w kolorze popiołu”.
19 września o godz. 18.45 (sobota) zapraszamy do Centrum na prapremierę nowego musicalu „Miłość zmartwychwstała”, w reżyserii s. Benedykty Karoliny Baumann, z muzyką Przemka Piechockiego i wykonaniu grupy teatralnej „Dzikie koty”.
Na wszystkie wydarzenia wstęp jest wony i obowiązuje na nich reżim sanitarny. W mieniu organizatorów zapraszam wszystkich mieszkańców Ziemi Kłodzkiej.

Wydania: