Brawo!!! Kucharze Bez Granic

Autor: 
inf. Starostwo Powiatowe
004.jpg

Kiedy nie mogli gotować – szyli maseczki i przekazywali tam gdzie były potrzebne. Dzisiaj, nadal pomagają. Spotykamy się z inicjatorem akcji Marcinem Bożek ze Stowarzyszenia Kucharze Bez Granic, w Domu Dziecka w Kłodzku przy ul. Korczaka.
To właśnie tu, realizują pomysł wsparcia domów dziecka i postanowili przekazać artykuły spożywcze placówkom opiekuńczo-wychowawczym dla:
• Domu Dziecka w Kłodzku przy ul. Korczaka,
• Domu Dziecka w Kłodzku przy ul. Wandy,
• Domu Dziecka Gromadka z Nowej Rudy,
• Domu Dziecka w Domaszkowie.
Wśród przekazanych artykułów są też lody, mamy nadzieję, że ten produkt najbardziej ucieszy wszystkie dzieci! Stowarzyszenie Kucharze Bez Granic szykuje kolejną pomoc, tym razem skierowaną dla domów pomocy społecznej. Wyrazy uznania, bardzo dziękujemy za akcję !!!
Stowarzyszenie „KUCHARZE BEZ GRANIC”  jest już znane w naszym powiecie z wielu niezwykłych działań, jak mi.in. z ze zdobycia Rekordu Guinnessa w ugotowaniu największej zupy typu krupnik. Stowarzyszenie powstało, jak sami o sobie napisali, dzięki grupce zapaleńców, którzy chcieli promować dobrą, smaczną kuchnię i pomagać innym. Kuchnia jest ważnym punktem w naszym życiu, to tu spędzamy czas szykując posiłki dla swoich bliskich. Staramy się by jedzenie było zdrowe, smaczne i piękne. Dlatego poprzez kuchnię i naszą pracę chcemy pomagać innym ludziom.
LINK: https://www.facebook.com/KucharzeBezGranic/

Wydania: