NIEZWYKŁY AWANS

Autor: 
inf. Starostwo Kłodzkie
awans.jpg

Czy wiedzieliście Państwo, że Krzysztof Bolisęga, który jest dyrektorem Powiatowego Urzędu Pracy Kłodzko, jest zarazem prezesem klubu sportowego KS Piast Nowa Ruda? A czy wiedzieliście Państwo, że drużyna piłkarska KS Piast Nowa Ruda pod rządami pana Prezesa zakwalifikowała się do rozgrywek IV Ligi Polskiej?
To z pewnością spory sukces w skali naszego powiatu. Dlatego członkowie Zarządu Powiatu Kłodzkiego: Maciej Awiżeń – starosta kłodzki, Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk – wicestarosta kłodzki, Piotr Marchewka – etatowy członek Zarządu oraz Kazimierz Drożdż – członek Zarządu Powiatu, przekazali osobiście na ręce pana Krzysztofa serdeczne gratulacje i życzenia dalszych sukcesów oraz pamiątkowy dyplom. Po gratulacjach była też okazja do rozmowy o aktualnej sytuacji klubu oraz dalszych planach na przyszłość.
W Klubie Sportowym Piast Nowa Ruda trenuje łącznie ponad 250 osób, znajdziemy tam również takie sekcje jak: łucznictwo, pływanie, tenis stołowy, narciarstwo. W klubie jest też Akademia dla młodzików.
Starosta Kłodzki od dawna współpracuje z klubem. Zdrowie, dobra kondycja fizyczna oraz integracja mieszkańców powiatu jest dla nas kluczową sprawą. Zawsze będziemy wspierać sport i nasze lokalne drużyny. GRATULUJEMY!

Wydania: