Kultura dla zdrowia

Autor: 
inf. Ewa Chalecka
lądek33jpg.jpg

W czerwcu (16-17.06) Lądek zaprasza na Festiwal Zdrowia i Cooltury – w programie wydarzenia znalazły się m.in. koncerty, warsztaty i pokazy.
W sobotę o godz. 14.00 sceną wydarzeń staną się Tarasy pod Zdrojem Wojciech – swoje pokazy zaprezentują: Helena Pavlenko i Baletowe Rybeczki oraz Agnieszka Malik Team (zumba). Wieczorem, o godz. 17.00 rozpocznie się koncert wrocławskiej grupy More Wine Please. To jednak jeszcze nie koniec sobotnich propozycji – tego dnia kawiarnia w sanatorium Adam (ul. Wolności 2) zaprasza na wykłady poświęcone zdrowiu. Nie zabraknie też atrakcji dla najmłodszych – trawniki Parku Zdrojowego im. Jana Pawła II zapraszają na gry i zabawy dla dzieci. Będzie też szansa na naukę masażu twarzy (godz. 14.00 – warsztaty przeprowadzi Jacek Ninja Adamczyk), jogi (godz. 15.00 – warsztaty w wykonaniu Piotra Bryi) i degustację potraw ugotowanych przez Waldemara Piaseckiego.
Na niedzielę (17.06) organizatorzy przygotowali koncert pszczyńskiej grupy Koszau (godz. 17.00), kolejne prozdrowotne wykłady w kawiarnia w sanatorium Adam (od godz. 11.00) oraz interesujące zajęcia w grupach. W programie zajęć m.in. masaż twarzy, joga oraz slow jogging. Szczegółowy program wydarzenia na www.ladek.pl

Wydania: