Galeria "Twierdza Kłodzka" - rozmawiam z dyrektorem p. Elżbietą Sobolewską

Autor: 
Mirosław Awiżeń

- Zaczął się nowy rok - zatem plany, zamierzenia...
- Plany mamy wielkie - przede wszystkim w tym roku otworzymy trzy ostatnie placówki handlowe. Będą to sklepy: „Himontay” z odzieżą sportową do wypraw górskich, następny to Martessport” - również sklep z odzieżą sportową ale w znacznie większym zakresie+ sprzet sportowy. I otworzymy ostatni obiekt - czyli restaurację z tureckim jedzeniem - „Kebab Hat”. W ten sposób zapełnimy w 100% powierzchnię Galerii „Twierdza Kłodzka”. Jak widać, zwiększamy swoją ofertę handlową co powinno jeszcze bardziej zwiększyć odwiedzalność naszego obiektu.
Nie tak dawno otworzyliśmy kino i salon fitnesu (obok kina) a więc oferowaliśmy klientom to, czego jeszcze u nas nie było - rozrywkę i wypoczynek.
Oczywiście, tak jak zeszłego roku, tak i w tym przygotowujemy dla mieszkańców Ziemi Kłodzkiej szereg imprez:
- zacznijmy od „Walentynek” - W programie jest również „pokaz barmański” świadczący o kunszcie barmana w przygotowywaniu napojów. Pokaz barmański przeprowadzi mistrz świata - Bartosz Baranowski. Oprócz pokazu będzie konkurs barmanów Ziemi Kłodzkiej, którzy przygotują swoje autorskie drinki,
- potem „Dzień Kobiet” - imprezy szczególnie dla Pań ale i Panowie będą mile widziani robiący zakupy dla swoich Pań,
- w kwietniu już II rocznica naszego istnienia a więc hucznie ją będziemy obchodzić. Niespodzianki oczywiście będą i na pewno pokażą się nam kandydatki do Miss Polski,
- w maju przyjmujemy zawody „O Puchar Kłodzkiego Lwa” - szczególnie przeze mnie ulubionego - mówi p. Ela - bowiem w tych zawodach startować może każdy. Jest to impreza otwarta,
- 1 czerwiec - czyli Dzień Dziecka i mnóstwo imprez, oczywiście integracyjnych,
- lipiec i sierpień to letnie wyprzedaże i „II Ekstremalna Twierdza”,
- we wrześniu to Rajd Dolnośląski,
- w październiku - planujemy jakąś imprezę tematyczną... być może jakąś sztukę teatralną...
- a w święta: Wielkanocne - stoły wielkanocne, kiermasze i jak zwykle występy artystyczne - na święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok roztańczona Twierdza z pokazem mody, makijażu itp.
ZAPRASZAMY!
- Mówi się o tym, że Galeria „Twierdza Kłodzka” może być sprzedana...
- ... my się tym nie zajmujemy. Nie jest to takie ważne kto jest właścicielem bo my robimy swoje. I chcemy to robić jak najlepiej.
- No to proszę podsumować ubiegły rok.
- To był bardzo dobry rok, lepszy niż zakładaliśmy. Rok istnienia i już jesteśmy rozpoznawalną marką i myślę - powszechnie docenianą.
- Dziękuję za rozmowę i potwierdzam - rzeczywiście Galeria „Twierdza Kłodzka” to już uznana marka - bo przecież w plebiscycie „BRAMY” na naj.. w kat. dużych przedsiębiorstw Ziemi Kłodzkiej zajęliście Państwo w 2009 r. drugie miejsce. pozostawiając w pobitym polu takie marki jak Zespół Uzdrowisk Kłodzkich ... Gratuluję. i życzę abyście nadal Państwo tak dobrze „robili swoje”.

Wydania: