Horoskop na styczeń 2020

Autor: 
wróżka

* Baran – Byłeś pewny, że stary rok dobrze się skończy. I tak było. Twój optymizm sprawił, że dobrze zacznie się też nowy rok. A jak się postarasz... to i będzie dobrze przez cały rok.
* Byk – Podsumowałeś ub.r. i wiesz, że z przewagą wypadły chwile dobre nad gorszymi. Teraz czas na plany na ten rok. Możesz planować, bo będzie Ci sprzyjał czas. Doczekałeś się dobrej passy i niech ona trwa jak najdłużej.
* Bliźnięta – Czeka Cię wspaniały karnawał. Zakochane Bliźnięta mogą nawet zaszaleć. Nie zawsze jest jednak tak wspaniale jak w bajce, więc korzystaj z okazji i ciesz się, że gwiazdy Ci teraz sprzyjają.
* Rak – Tak starałeś się nie przejeść się podczas świąt, utrzymać dobrą sylwetkę, kondycję i świeżość. I opłaciło się, zabłysłeś podczas sylwestrowej nocy... Ktoś bardzo to docenił i chyba wiesz kto, ktoś na kim Ci bardzo zależy.
* Lew – Trochę ostatnio byłeś zbyt flegmatyczny, niesamodzielny i marudny. Minęły jednak wszystkie przyczyny tego stanu i możesz spróbować zmienić się. Wykaż się nieco większą energią, swobodą i... rozwijaj śmiało swe zainteresowania.
* Panna – Czeka Cię w tym roku na pewno jakaś zmiana – i to pozytywna. Czyżbyś miała się Panno wreszcie zakochać? A może jeśli już jesteś zakochana, to zdecydować o ślubie lub jeśli jesteś już mężatką, to o... potomstwie...
* Waga – Jaki będzie ten rok dla Ciebie Wago? Rozważna jesteś, a więc raczej nic Cię nie zaskoczy... Ale czasami nawet rozwaga nie pomoże. Nie martw się jednak, bo jeśli jakieś niespodzianki Ci się trafią, to raczej przyjemne. Każdy by tak chciał, ale nie każdy może mieć.
* Skorpion – Nowy rok to dla Ciebie nowe wyzwania... Jakie? To okaże się. Ale nie masz co się martwić, bo wyzwania raczej będą w sferze przyjemności. A to przecież lubisz. A więc rób plany na każdy miesiąc i do roboty, do realizacji. Nie zapomnij o najbliższych.
* Strzelec – Początek roku może będzie trudny, ale sprawy wyczekiwane ostatecznie zostaną zrealizowane. Wreszcie wyczekiwany finał... a potem będzie można odetchnąć i odpocząć. Trudny początek, ale... raczej szczęśliwie potoczy się ten rok.
* Koziorożec – Nowy rok przyniesie Ci na pewno satysfakcję, bo zrealizujesz swoje plany. To co wymyśliłeś sobie Koziorożcu w ub.r., uda się sfinalizować.
A jak satysfakcja, to i zadowolenie, uspokojenie. Ale najważniejsze, że znajdujesz poparcie i wsparcie najbliższych.
* Wodnik – Z nowym rokiem, raźnym krokiem... Tak, tak, musisz postarać się o więcej energii, więcej ruchu i o dobrą kondycję. Ten rok będzie sprzyjać temu, dzięki Twemu optymizmowi, pogodnej naturze i poczuciu humoru, który zapanuje nad ujawniającą się czasami mroczną stroną Twej duszy.
* Ryby – Plany na ten rok zrób jak najszybciej. Nie zapomnij też o zaległościach z ub. roku – tych, które muszą być zrealizowane. Pamiętaj też uwzględnić w planach relaks i przyjemności z udziałem całej rodziny.

Wydania: