16 maja Święto Straży Granicznej
Z okazji Święta Straży Granicznej składamy wszystkim Funkcjonariuszom i Pracownikom Straży Granicznej serdeczne podziękowania za odpowiedzialną służbę oraz codzienną troskę o bezpieczeństwo mieszkańców naszego powiatu. Dziękujemy za profesjonalizm, zaangażowanie i gotowość do działania w każdych warunkach. Życzymy Państwu zdrowia, satysfakcji z pełnionej służby oraz wszelkiej pomyślności w życiu zawodowym i osobistym.
Życzą Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk – starosta kłodzki wraz z Zarządem Powiatu Kłodzkiego
Inf. Starostwo Powiatowe w Kłodzku







