Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku – informuje

Autor: 
inf. K. Lutosławska-Nowak

Drodzy Czytelnicy!
W dn. 4–22 stycznia 2021 r. Powiatowa i Miejska Biblioteka Publiczna im. Marii Dąbrowskiej w Kłodzku (Wypożyczalnia, Czytelnia oraz Filie) będzie nieczynna z przyczyn technicznych.
Zmiana systemu bibliotecznego, którą zaplanowaliśmy już w marcu 2020 roku, ze względów covidowych została przesunięta i dopiero teraz możemy ją przeprowadzić.
Niestety to powoduje, że do 22 stycznia 2021 roku ani wypożyczenia, ani zwroty książek nie będą możliwe.
Oczywiście termin zwrotu książek przypadający w tym czasie – dla Państwa wygody zostanie przesunięty do 1 lutego 2021 roku.
Bardzo serdecznie przepraszamy za powstałe niedogodności i jesteśmy przekonani, że od 25 stycznia 2021 r. będziemy działać dla naszych Czytelników już na pełnych obrotach.
Drodzy Czytelnicy!
Informujemy wszystkich zainteresowanych, że kody dostępu do Legimi, z których korzystali w tym roku, będą aktywne do północy (00:00) 3 stycznia 2021 roku.
- 4 stycznia trzeba będzie pobrać nowe kody dostępu, dzięki którym będzie można korzystać z Legimi w roku 2021.
Od dnia 4 stycznia 2021 r. będzie możliwość otrzymania drogą mailową darmowego kodu dostępu do Legimi. W tym celu na adres promocja@biblioteka.klodzko.pl należy przesłać swoje imię i nazwisko oraz numer karty bibliotecznej (aby uzyskać kod należy być naszym Czytelnikiem i posiadać ważna kartę biblioteczną). Ponieważ liczba kodów, którymi dysponujemy jest ograniczona do 120 – o otrzymaniu kodu będzie decydowała kolejność zgłoszeń (każdy Czytelnik może otrzymać wyłącznie jeden kod).

Wydania: