NAGRODY STAROSTY ZA WYBITNE OSIĄGNIĘCIA SPORTOWE

Autor: 
inf. Starostwo Powiatowe
DSC_0523.jpg
DSC_0575.jpg

Każdego roku starosta kłodzki – Maciej Awiżeń nagradza młodych sportowców z Powiatu Kłodzkiego za wybitne osiągnięcia. Tym razem mieliśmy ogromną przyjemność wręczyć nagrody dla:
Pauliny Gredys – zawodniczki z klubu MKS Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka, uczennicy LO w Kłodzku, wicemistrzyni Polski juniorów młodszych w kategorii walk do 46 kg, I klasa mistrzowska, której trenerem jest Grzegorz Ozimek
Seweryna Śladczyka – również z klubu MKS Taekwon-do Bystrzyca Kłodzka, ucznia ZST w Kłodzku, wicemistrza Polski juniorów młodszych w kategorii walk do 70 kg, I klasa mistrzowska, trener Grzegorz Ozimek
Mikołaja Legiecia – UKS Centrum Nowa Ruda, ucznia Szkoły Podstawowej Nr 7 w Nowej Rudzie, bezapelacyjnego zwycięzcy tegorocznego Tour de Polonge w kategorii Żak, który wygrał wszystkie 4 etapy wyścigu organizowanego przez Czesława Langa.
Niestety panująca pandemia uniemożliwiła nam zorganizowanie uroczystości adekwatnej do osiągnięć naszych sportowców. Samo wręczenie odbyło się też w ścisłym rygorze sanitarnym i pomimo tak panujących warunków, udało się jednak zachować dobry nastrój.
Dziękujemy serdecznie za zaangażowanie i ogromną pasje, którą przekuwacie w sukcesy sportowe. Dziękujemy też, że tak godnie reprezentujecie nasz powiat, pomimo wszystkich niekorzystnych w tym roku okoliczności. Jak mówią – nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło i mamy nadzieje, że to zahartuje Was jeszcze bardziej i w przyszłości zobaczymy każdego na niejednym podium.
Wszyscy nagrodzeni otrzymali również karty podarunkowe do wykorzystania w znanej sieci sklepów sportowych.

Wydania: