Wyróżnienia dla naszych policjantów

Autor: 
inf. Starostwo Powiatowe
DSC_0412.jpg

Na co dzień dbają o nasze bezpieczeństwo. Wyróżniają się w swojej pracy. Każdego dnia traktują swoje zadania w kategorii służby dla społeczeństwa i w pełni oddają jej swoje serce.
Wśród nich wszystkich, znajdziemy do tego jednak jeszcze i takich, którzy dodatkowo w sposób szczególny odznaczyli się swoimi działaniami.
To właśnie dzięki takiej postawie, co roku, starosta kłodzki – Maciej Awiżeń wręcza osobiście Policjantom z Komendy Powiatowej Policji w Kłodzku podziękowania za wzorowe propagowanie bezpieczeństwa na terenie Powiatu Kłodzkiego.
Jednak tym razem, to wszystko dzieje się w roku, który nadal jest bardzo trudny dla nas wszystkich. Teraz też wiele osób dostrzega jak bardzo niezbędna jest praca funkcjonariuszy i to nie tylko funkcjonariuszy policji.
Starosta kłodzki – Maciej Awiżeń oraz wicestarosta kłodzki – Małgorzata Jędrzejewska-Skrzypczyk osobiście podziękowali za wzorową postawę i wręczyli nagrody pieniężne dla:
- podkom. Tomasz Kupiec – Wydział Prewencji KPP w Kłodzku
- sierż. szt. Tomasz Graczyk – WRD KPP w Kłodzku
- st. sierż. Adam Wawro – WRD KPP w Kłodzku.
Nominacje do nagrody starosty przedstawił Komendant Powiatowy Policji w Kłodzku mł. insp. Ryszard Mazurkiewicz, który również odebrał serdeczne podziękowania za wzorową służbę w powiecie.
Podziękowania zostały też przekazane dla I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Kłodzku podinsp. Jacka Wysockiego. Serdecznie gratulujemy i dziękujemy w imieniu mieszkańców naszego powiatu.

Wydania: