Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

* Baran – Nie możesz wprawdzie na razie planować żadnych wyjazdów, ale teraz jest czas na powspominanie poprzednich wojaży. A więc weź swoje albumy i podziwiaj uwiecznione na fotografiach widoki.
* Byk – Przebyłeś dość trudny okres. Pokonałeś strach i depresję. Teraz masz szansę na odnowę ciała i duszy. Dobry czas nadejdzie, ale musisz też sam w to uwierzyć. Pozytywne myślenie to podstawa.
* Bliźnięta – Czas ostatnio jakby się wydłużył i nie spieszysz się nigdzie. To dobrze, i też dobrze, że zdrowie Ci dopisuje. Ostrożność nie zawadzi, przestrzegaj więc wszystkich zaleceń profilaktycznych.
* Rak – Izolacja w ostatnim czasie nie wpłynęła dobrze na Twe samopoczucie, ale pamiętaj, że na zdrowie wpłynęła dobrze. Na szczęścia w chwilach zwątpienia, ratował Cię telefon i rozmowy ze znajomymi.
* Lew – Kolejne miesiące zapewne niewiele przyniosą Ci zmian. Wykorzystaj więc ten czas na wszelkie zaległości: sprzątanie, pranie, prasowanie, ale też czytanie i... spanie.
* Panna – Majowe słońce zrekompensuje Ci zimowy czas. Wykorzystaj więc możliwości, jeśli masz ogródek – to siedź w nim do oporu, a jeśli nie – to koniecznie idź do lasu (ale tylko z najbliższą Ci osobą).
* Waga – Nudzisz się wciąż, choć masz dużo różnych prac, ale czujesz się jakby nieco „zniewolona”, przez to, że nie możesz sama planować swojego czasu tak jakbyś chciała Wago. Ale to na szczęście minie.
* Skorpion – Kiedy wreszcie skończy się czas kwarantanny, to... Obiecujesz sobie wtedy dużo przyjemności teraz zaniechanych: spacery, wycieczki w plenery, spotkania z przyjaciółmi i w gronie rodziny.
* Strzelec – Pozornie nadszedł czas odpoczynku, ale Ty jeszcze nie możesz się jakoś pozbierać. Postaraj się jednak wyluzować, więcej uśmiechać, wyspokoić i najważniejsze dobrze wyspać, a wrócisz do dawnego rytmu.
* Koziorożec – Ostatnio musiałeś przestawić się na coś nowego w Twej pracy. Nieźle sobie radzisz, ale pamiętaj, że musisz dokończyć, to co zaplanowałeś sobie, a musiałeś teraz odsunąć na bok. I koniecznie zadbaj o kondycję.
* Wodnik – No i co Wodniku teraz będziesz robić? Mówią o Tobie, żeś się nieźle rozleniwił. Przebrnąłeś przez trudny czas dość dobrze. Brawo. A teraz poćwicz trochę, bo Twoja kondycja jest pod dużym znakiem zapytania.
* Ryby – Musisz coś nowego wymyślić na maj, bo zaplanowane porządki już zrobiłeś w kwietniu. Może jakiś remoncik? Jesteś dość pracowity, to na pewno wykorzystasz racjonalnie ten majowy czas.

Wydania: