Horoskop na kwiecień

Autor: 
wróżka

* Baran
Uważaj na zdrowie. To nie takie sobie „ble-ble”. Ostatnimi czasy coś Cię niepokoi. Warto posłuchać i nie lekceważyć takich, jeszcze nikłych objawów.
* Byk
U Ciebie jakieś małe rozdrażnienie. Niby nic, ale ciągle „coś” Ci delikatnie wadzi. Nie lekceważ tej „drobnostki”, bo może wyrosnąć nad wyraz. A wtedy? Lepiej nie mówić. Tę „drobnostkę” zlokalizowaną łatwo Ci przyjdzie zneutralizować.
* Bliźnięta
Wiosna! Wiosna! – I o to chodzi. Nie tylko na zewnątrz, ale i w środku, u Ciebie. Mnóstwo „motyli w brzuchu”. Ale uważaj i nie zapomnij o codziennych „szarych” obowiązkach, bowiem wiosna przemija. U Ciebie też.
* Rak
Wybrnąłeś z kłopotów. Również z tych zdrowotnych. Ale nie szalej. Bo przecież każdy rekonwalescent nie od razu jest orłem.
* Lew
Ale Ci się udało. Zakończył się zły okres. Nooo, może nie taki zły ale trochę niewdzięczny. Teraz musisz uważać na zdrowie bowiem nie masz zastępczego. Jest tylko jedno.
* Panna
Skąd u Ciebie takie nerwy? Naprawdę nie ma powodów by mieć takie nerwy. Rozumiem, że „ty se mów, a ja se...” ale zbyt nerwowy tryb życia to prosta droga do stracenia uśmiechu na dłuuugo. Więc może jednak warto się co nieco uspokoić. A wszystko będzie na pewno nie gorzej.
* Waga
Kwiecień plecień to przeplata... a u Ciebie też tak jest. Skąd taka zmiana nastrojów? Jeszcze nie są one tak rozhuśtane aby przeszkadzać w normalnej pracy. Ale uważaj żeby wahadło nie rozbujało się nad wyraz. Trochę spokoju, a nawet dużo, musisz sobie zafundować. Poukładać sobie relacje z najbliższymi.
* Skorpion
Dobrze, że jakoś się wyspokoiłeś, że nie „drzesz gęby” w najmniej spodziewanym momencie. Było i przeszło. Ow-szem, miałeś powody, aby tracić nerwy, ale jak widzisz, tylko na tym straciłeś.
I nerwy i zdrowie a przecież... No dobrze... było, minęło.
* Strzelec
A coś Ty taki niespokojny? Naprawdę, nie ma podstaw do takiego niepokoju. Wszystko zdarzyć się może... To prawda. Ale dla Ciebie w kwietniu prawdą jest, że po prostu dobrze Ci pójdzie.
* Koziorożec
Oj, nabrało Ci się problemów. Ooj! Nabrało. Ale nic to. Po kolei albo i dorywczo jakoś sobie z nimi radzisz. Tylko uważaj na zdrowie. Ono może sobie nie poradzić z Tobą. Jak tylko będziesz miał wolną chwilę to podrzemaj sobie. Po prostu na chwilę wyłącz się z aktywności. Tak po prostu trzeba.
* Wodnik
U Ciebie powolutku wszystko wraca do normy. Jeszcze to, jeszcze tamto i już. Trochę to optymistyczne i sam wiesz, że może nawet zbyt. Ale... jak już przebrniesz przez te kłopoty, problemy i niezbędności to kwiecień zakończysz na plusie.
* Ryby
Dla Ryb mam dobrą radę – pofolgujcie sobie po tym marcu. Ale bez przesady. Bo po prostu trochę luzu Wam się należy. I nic nie stracicie folgując sobie, a nawet zyskacie.

Wydania: