Horoskop na marzec

Autor: 
wróżka

* Baran – Kończy się już pierwszy kwartał tego roku. Czas „ucieka”, a Ty wciąż nie rozwiązałeś swych problemów. Ten trudny „orzech do zgryzienia”, okaże się jednak dość prosty do rozstrzygnięcia. Wystarczy tylko dobrze przemyśleć i zabrać się do dzieła.
* Byk – Malinowa herbatka, z dodatkiem może jeszcze imbiru... Można tak na wszelki wypadek, w razie przeziębienia, ale warto też zaaplikować sobie tę pychotę profilaktycznie. Nie zaszkodzi się wzmocnić.
* Bliźnięta – Jesteś ostatnio jak bryła lodu – zimna i wydaje się, że nie do pokonania. Ale... wystarczy jak ktoś,
a szczególnie ten właściwy „ktoś”, prześle odpowiednią ilość ciepła i życzliwości ... a stopi się na pewno ten Twój lód.
* Rak – Oj, jak Ty tęsknisz za wiosną. A przecież, ona już jest – przebiśniegi kwitną w ogródkach, zieleni też jest już sporo. To na co czekasz, na kalendarzową wiosnę? Musisz poszukać wiosny po prostu w sobie...
* Lew – Robisz wciąż z wszystkiego „kwadratowe koła”. Przestań wreszcie narzekać. Nie komplikuj każdej sprawy. Wyluzuj, nerwowe podejście do problemu, na pewno nie jest dobre. Tylko spokój może Cię uratować.
* Panna – Wiosna tegoroczna przyniesie Ci jakieś zmiany, ciekawą pers-pektywę w sprawach zawodowych. Gwiazdy będą Ci sprzyjać. Możesz więc teraz snuć odważne plany, a nuż uda się je zrealizować.
* Waga – Ciasteczka świąteczne, karnawałowe, tłusty pączek... i co – teraz martwisz się, czy nie trzeba będzie zmienić garderoby. Ale chyba nie jest tak źle. Pewnie przesadzasz, odrobina tłuszczyku zniknie wraz z wiosną...
* Skorpion – Serce w rozterce... Nie kieruj się złymi emocjami i zbyt dużą ambicją. Nic nie stracisz na honorze, jak spojrzysz na problem z innej perspektywy. Może Twój spokój, cierpliwość i dobroć – ktoś zauważy, doceni i wynagrodzi Ci złe nastroje.
* Strzelec – Samopoczucie Twoje nie jest najlepsze, ale nic dziwnego, masz teraz trochę problemów i spraw do załatwienia. Pamiętaj jednak, że masz oparcie w najbliższych. Powoli uda Ci się wszystkie kłopoty, a przynajmniej większość, rozwiązać.
* Koziorożec – Pierwszy pierwiosnek w pełni wiosny jeszcze nie czyni, ale w Twoim wypadku już ten pierwszy jest ważny, by jak najszybciej wiosna do Ciebie zawitała, ukoiła nerwy i przyniosła spokój duszy.
* Wodnik – Lubisz poleniuchować, ale do czasu... kiedy trzeba, to można na Ciebie liczyć. W tym roku wiosna niesie Ci kilka mniej lub bardziej zaplanowanych spraw. Ale nie martw się, dasz radę i wróci energia ... oczywiście nie przesadzaj, trochę lenistwa w międzyczasie nie zawadzi i dbałość o zdrowie.
* Ryby – Przyda Ci się kilka dobrych rad od najbliższych. Ostatnio jesteś tak zadufana Rybo w sobie, że nawet nie zauważasz jak ranisz bliskich, jak jesteś nieprzyjemna. Może właśnie „kubeł zimnej wody” pomoże wrócić Ci do dawnego siebie.

Wydania: