Horoskop na luty

Autor: 
wróżka

* Baran – Nadchodzi luty – czyli „podkuj buty”. Pamiętasz, jak nas straszyli „zimą stulecia” jeszcze parę miesięcy temu? A do tej pory łagodna – tak i u Ciebie – nie ma co się straszyć tymi „podkutymi butami” . Owszem, będzie trochę ciężko ale nie aż tak by nie uznać tego miesiąca za normalny. Optymizmem nie tryskasz, ale do pesymizmu równie daleko.
* Byk – Oj czeka Cię czas trudnych decyzji. Bądź uważny i zachowaj zimną krew, bo naprawdę będzie Ci ona potrzebna. A jak nie dasz się „ponieść” to wszystko będzie jak należy.
* Bliźnięta – Ot, i wesoło. Ni stąd ni z owąd. A to przecież – przypomnij sobie – KARNAWAŁ. I wszystko się wyjaśniło. Nie jakieś tam „głupie” rozbawienie a czas karnawału.
* Rak – Luty w tym roku to miesiąc o dzień dłuższy. Taki zdarza się luty raz na cztery lata A jeden dzień dodatkowy może zmienić całe życie. A więc uważaj na ten miesiąc. Nie daj ponieść się emocjom, bo tylko wtedy będzie „po Twojemu”.
* Lew – Mijają niedobre chwile jak zły sen. I luty napawa Cię otuchą. A to dzięki Twojej zaradności. Ale uważaj – dobry fundament musi swoje odstać by był trwały. Zatem – mimo, że karnawał – nie tańcuj na nim.
* Panna – Coś wisi nad Tobą. Jakieś przeczucie, że „coś” się stanie. Dobre czy niedobre? Naprawdę, „na dwoje babka wróżyła” i Ty ostrożnie, delikatnie skieruj się w stronę bliskich. Oj, żadne „czary mary”, bo od czego mamy bliskich?
* Waga – Wychodzisz „na swoje” dzięki uporczywej pracy i niezłemu pomyślunkowi. A teraz tylko utrwal to co dobre i pożegnaj się na zawsze z tym co przeszkadzało. I nie wracaj już do przeszłości.
* Skorpion – U Ciebie ze zdrowiem tak sobie. Luty powinien przynieść wzrost „zdrowotności”. Delikatne masz to zdrowie ale – dobrze o nie dbając – będziesz po prostu w dobrej kondycji.
* Strzelec – Strzelcu, to dopiero luty! Więc weź się w garść, bo przed Tobą jeszcze dziesięć miesięcy tego 2020 roku. A Ty już jakby bez energii – co z Tobą? Czego Ci potrzeba? Zastanów się i uzupełnij swoje naczynka energii.
* Koziorożec – Oj, masz piękne plany. I do zrealizowania. Tylko nie trać zapału i krok po kroku drąż swoje pasje.
A luty? Dla Ciebie to też i bazie – tak rodzi się wiosna, zapał i chęć.
* Wodnik – Nabierzesz, nabierzesz energii. Tak to już z Tobą bywa. Niby „klapcok” a jak dochodzi co do czego to – może nie tryskasz – ale emanujesz sporą energią. Ot, lata lecą a Ty mało co się zmieniasz. No i dobrze.
* Ryby – Konsekwentnie realizujesz plany wytyczone na ten rok. Styczeń minął zgodnie z planem. Luty też tak się zapowiada ... No i tak trzymaj. Może to mało romantyczne ale solidne i „trzymające się kupy”. W końcu – było nie było: „lepszy wróbel w garści niż gołąbków sto na dachu”.

Wydania: