Horoskop na grudzień

Autor: 
wróżka

* Baran – To zakończenie roku jest dla Ciebie POCZĄTKIEM. Naprawdę. Bo tak to w życiu bywa. Dla jednych zakończenie, dla innych koniec jest początkiem. I tak Ci się zdarzy w grudniu tego roku. Tylko nie przegap, bo ten początek jest taki ulotny. Wystarczy lekkie zaprószenie i już go nie ma.
* Byk – Wszystko dobre co się dobrze kończy. Było i tak i siak, ale grudzień rekompensuje ciężkie chwile tegoroczne. Więc możesz się uśmiechnąć. Suma summarum wyszło na Twoje. Ale uważaj – to finisz, ostatnie metry i nie odpuszczaj!
* Bliźnięta – Sumuj ten rok, przecież jest grudzień. A jest co sumować. Nieprawdaż? No dobrze, łatwo nie było ale w miarę dobrze poszło. Jest czas nawet na zadowolenie. Czas zabrać się do zasłużonego odpoczynku i wesołej zabawy.
* Rak – Ho, ho, ho, jakże dobrze układa się grudzień dla Ciebie. Cóż z tego, że pozbędziesz się „zaskórniaków”? Przecież dobrze je ulokujesz i w dwójnasób zwrócą Ci się one już w bliskim czasie.
* Lew – Oj, fajnie było w tym mijającym roku. Warto uświetnić go grudniowym luzem. Stać Cię na to aby w pełni siebie poleniuchować i „zahulać”.
* Panna – Grudzień to nie „kwiecień - plecień”. To czas spokoju i radości. Bo i masz z czego być i spokojnym i radosnym. A że warto pamiętać tylko dobre chwile – to przecież Twoja domena.
* Waga – Chociaż to grudzień – ostatni miesiąc roku, przed Tobą jeszcze sporo do zrobienia by zakończyć ten rok na plusie. Trudno, święta nie święta, co do zrobienia, zrobić trza. Po co zobowiązania tego roku przekładać na przyszły, jak jest jeszcze taka możliwość by wyjść „na czysto”.
* Skorpion – Oj, zasłużyłeś na Mikołaja, Boże Narodzenie, wreszcie na Nowy Rok. Baw się, wspaniale. Ale nie zapominaj o tych nieco dalszych znajomych i życz Im dobra. Tak, tak – właśnie Im.
* Strzelec – Grudzień to miesiąc podsumowań, pomyślunku na przyszły rok a także miesiąc w którym tkwi radość i plany na przyszły rok. A więc planuj, byleby nie na wyrost, uśmiechaj się do swoich planów i ciesz się z tego, że nieźle Ci się wiedzie. Zawsze mogłoby być lepiej... ale „lepszy wróbel w garści..”
* Koziorożec – Dobrze, że rok upłynął Ci w miarę spokojnie. Bez fajerwerków, ale i bez zbytnich dołów. Zresztą, fajerwerki nigdy Cię nie pociągały. Szczególnie te sztuczne – wzbijane w niebo w noc sylwestrową. Ale szampan? – dlaczego nie?
* Wodnik – Dbaj o energię. To Ci się przyda. Bo jak nie, to będziesz coraz mniej sprawny, coraz mniej Ci się będzie chciało. A przecież do zrobienia jest jeszcze to, jeszcze tamto. Jeszcze tyle fajnych rzeczy do wykonania, jeszcze tyle ciekawych spotkań. Ale pamiętaj – nie trać energii na rzeczy błahe, wręcz niepotrzebne.
* Ryby – W końcu masz czas aby choćby na chwilę odetchnąć od codziennych, coraz bardziej żmudnych dla Ciebie czynności. I nie jest to „zamienił stryjek...” ale w pocie czoła wypracowany czas odpoczynku. Nawet leniuchowania. I nie daj się nabrać, że „musisz”. W grudniu „nic nie musisz”. Najwyżej zechcesz. I tak przez grudzień trzymaj, no – przynajmniej w drugiej połowie. I baw się w Sylwestra na luzie.

Wydania: