Horoskop na wrzesień

Autor: 
wróżka

* Baran – Zawsze wrzesień próbujesz wykorzystać „gospodarczo”, czy tym razem będzie tak samo. Sprawdź w spiżarni czy masz jakieś braki i uzupełnij, ale nie przesadzaj z robotą. Lepiej wykorzystaj ten czas na spacery oraz jedzenie świeżych owoców i warzyw.
* Byk – Lubisz kasztany, astry... czy to oznacza, że czekasz na jesień? Lubisz tę porę. I masz też konkretne plany, jak spędzić najbliższe dni. Na pewno Ci się uda. Przygotuj się więc: dobry humor, dobra forma i ... gwarancja powodzenia.
* Bliźnięta – Tobie to dobrze. Masz przyjaciół, na których zawsze możesz liczyć. Ale chyba nie bardzo sobie zdajesz z tego sprawę. Nie doceniasz tego. Czy musisz się narazić na jakieś niebezpieczeństwo, żeby się o tym przekonać. Nie próbuj tego. Uwierz po prostu.
* Rak – Czy będziesz zadowolony z tej wizyty, to się okaże. Nie rób jednak sobie zbyt dużo nadziei, bo możesz się rozczarować i będzie Ci przykro. Jak się powiedzie, to wtedy konkretnie zabierz się za realizację swych skrytych planów.
* Lew – Ludzie się dziwią, że ostatnio jesteś jakiś zaniedbany i smutny. Co jest tego przyczyną? Nie zwalaj na nikogo. Ten stan wynika, z jednej strony z Twojego lenistwa, z drugiej zaś ze złej organizacji pracy. Zaniedbanie zniknie więc szybko, jak uświadomisz sobie ten fakt, a potem zniknie też smutek.
* Panna – Byłaś Panno ostatnio pełna wigoru i humoru i co się stało, żeś tak straciłaś radość życia. Nie wszystko kończy się tak szybko. Jest raz lepiej raz gorzej. Stało się na chwilę trochę gorzej? Niedługo więc powinno być znów lepiej.
* Waga – Zmiany, zmiany i jeszcze raz zmiany... Tak się zapowiada u Ciebie wrzesień. Czy masz się już na zapas cieszyć z tego powodu? Nie wiadomo. Ale prawie wszystko zależy od Ciebie. Jak się postarasz, to na pewno będzie dobrze – a może i nawet ciekawie.
* Skorpion – Lato możesz zaliczyć w tym roku do udanych. I wycieczki były i wypoczynek ciekawy i kondycja dobra. A do tego jeszcze tyle planów do zrealizowania, oczywiście relaksowych, bo przecież po to się żyje, żeby być zadowolonym.
* Strzelec – Trochę komplikacji – jak to w życiu... Nie wszystko jest jak w bajce. W zasadzie bajki też nie kończą się zawsze dobrze. Są przecież czarownice i wiedźmy. Ale u Ciebie będzie powoli wszystko się wyjaśniało i rozjaśniało, rozsłoneczniało...
* Koziorożec – Praca Cię nie wykończy, bo ją lubisz, ale nie przesadzaj. Nie bądź taki uparty Koziorożcu. Wyluzuj. Trochę odpuść, bądź choćby odrobinkę „nieodpowiedzialny i nieobowiązkowy” – oczywiście jeśli nie zrobisz tym szkody innym.
* Wodnik – Lubisz deszcz, a więc mokry wrzesień Cię nie martwi, nawet jeśli planujesz jeszcze jakiś wyjazd wypoczynkowy. Ale zaległe prace domowe, których nie zdążyło się zrobić latem, wymagają dni słonecznych. Na pewno więc doczekasz się i takiej pogody.
* Ryby – Potrzeba Ci znów jakiejś motywacji do dalszych działań. Może poradź się najbliższych, a może raczej poszukaj natchnienia w przyrodzie. Wyciszenie, odizolowanie od świata na moment, pozwoli Ci skupić się na najistotniejszych sprawach, które Cię czekają.

Wydania: