Biblioteczna kraina smerfów

Autor: 
MH
2smerfetka.jpg

Z okazji Światowego Dnia Smerfa, po raz kolejny Filia Biblioteki Publicznej Gminy Kłodzko w Jaszkowej Górnej zorganizowała dla wielbicieli niebieskich stworzeń wiele atrakcji. Reżyserem tego wydarzenia była nowa bibliotekarka pani Karolina Muszyńska. Mali fani niebieskich przyjaciół wcielili się w postacie ze znanej i lubianej przez wiele pokoleń bajki. Zabawa rozpoczęła się od smerfnych quizów i zagadek. Podczas konkursu plastycznego, dzieciaczki z zapałem kolorowały wylosowane postacie Smerfów.
Rozbrykana gromadka Smerfów odwiedziła również seniorów z Dziennego Domu Seniora, którzy byli bardzo uradowani tym niebieskim nalotem. Odbyła się piękna międzypokoleniowa sesja zdjęciowa i opowieści o swoich postaciach. Kolejną niespodzianką było poszukiwane zaginionej wioski Smerfów. Po powrocie z wyprawy poszukiwawczej uczestnicy szaleli przy smerfnych hitach i karaoke.
Zwieńczeniem Smerfnego dnia była projekcja bajki „Smerfy – poszukiwacze zaginionej wioski” i słodki poczęstunek. Zabawa była SMERFNA!!!

Wydania: