Horoskop na lipiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Szwajcarska precyzja przyświeca Ci w Twych przygotowaniach do podróży. Jesteś jak zwykle niezawodny Baranie. W tym roku również przyjaciele będą Ci wdzięczni za wspaniałą organizację wakacji.
* Byk – Dziwny nastrój Cię ogarnął. Zawsze chciałeś dużo słońca i nowych wrażeń wakacyjnych. A tu co, nie chce Ci się nawet pomyśleć o jakimkolwiek wyjeździe. Czemuż to? Może tym razem po prostu zamkniesz się w domu i poleniuchujesz sam?
* Bliźnięta – Nie denerwuj się i nie działaj pochopnie. Po krótkich rozważaniach i rozmowach z bliskimi uda Ci się na pewno wszystko naprawić. A może także uda Ci się gdzieś wyjechać. A jeśli nawet nie, to i tak ciesz się z każdego dnia.
* Rak – Większy ambaras z Tobą niż z dzieckiem. Raz chcesz tak, a raz inaczej. To chcesz jechać, to zostawać. To się kłócisz, a to płaczesz. Oj, te Twoje zmienne nastroje chyba dowodzą, że czas już naprawdę na odpoczynek.
* Lew – Nie można przesadzać. Nawet w ogródku powolutku robimy porządki, małe nasadzenia. A Ty chciałbyś Lwie wszystko zmienić w jednym momencie. A co z dotychczasowymi przyzwyczajeniami? Pamiętaj: powoli ale do przodu.
* Panna – Gdyby kózka nie skakała... Oj, ostrzegano Cię tyle razy, a Ty co... No i masz, jesteś cała połamana i serce złamane... Ale pamiętaj, że czas rany leczy i Twoje złamania też się wyleczą i będzie dobrze.
* Waga – Chcesz mieć wszystko – cały świat u stóp? Nie przesadzasz? Naprawdę tak chcesz? Usiądź Wago, pomyśl – co było do tej pory dobrze, a co źle, jak i co chcesz zmienić. I tak powolutku uda Ci się ustalić co dla Ciebie znaczy „wszystko”.
* Skorpion – Gdy nie lubisz sąsiada – a zdarza Ci się to – to starasz się go unikać. Do tej pory tak było. Ale teraz co rusz go spotykasz... i jak się okazuje wcale Ci to nie przeszkadza. A może jednak da się go polubić?
* Strzelec – Całe szczęście, że jesteś Strzelcu taki wyspokojony i wyciszony. To taki błogi nastrój i czas relaksu – przed nieco trudniejszymi dniami, które mogą nadejść. Nie martw się jednak, przejdą szybko i bezboleśnie.
* Koziorożec – Potrzebny Ci jest i spokój i niepokój. Spokój, bo trzeba ukoić nerwy i odpocząć. A niepokój, bo potrzebujesz bodźca do kolejnych działań. Nie lubisz marazmu i nudy. Ale musisz też nauczyć się leniuchowania.
* Wodnik – Nie ma jak lato... Oj, Ty leniuszku, nie zapominaj, że czas letni, to nie tylko wakacje, to też czas na zapasy, remonty, naprawy, prace, dzięki którym można poleniuchować także w jesienne i zimowe miesiące.
* Ryby – Zawsze godzisz wszystkich przed wakacjami. Ale tym razem wyjeżdżasz Rybo sama i powinnaś być z tego powodu zadowolona. Nie zawsze potrzebujesz tego samego towarzystwa. Otwórz się na innych. Do odważnych należy świat.

Wydania: