Z Bożkowa do kanady

Autor: 
inf. ZSA Bożków

W dniach 31.05-9.06.br. uczennica klasy II TA – technikum agrobiznesu w Zespole Szkół Agrotechnicznych Bożkowie Arleta Rowińska wraz z dyrektorem Józefem Kochniarczykiem udała się w podróż do Hamilton w Kanadzie, by reprezentować nasz kraj i woj. dolnośląskie w XLIX Konkursie Recytatorskim im. Marii i Czesława Sadowskich organizowanym przez Fundację im. Wł. Reymonta w Kanadzie. Wyjazd jest nagrodą za zajęcie I miejsca w XIV Ogólnopolskim Konkursie Recytatorskim pn. „Mówimy Reymontem”. Jest to niewątpliwy sukces i wspaniałe osiągnięcie naszej bożkowskiej szkoły średniej, która …. uwaga! od 1.09.2019 r. zmienia swą nazwę na Dolnośląski Zespół Szkół w Bożkowie. Relację z tej podróży przekażemy Państwu po szczęśliwym powrocie naszej delegacji.
Tymczasem zapraszamy do skorzystania z naszej oferty edukacyjnej i odwiedzenia naszej szkoły! Nabór do naszej szkoły trwa, lecz nie jest prowadzony w formie elektronicznej. Podanie należy złożyć w wersji papierowej
w sekretariacie szkoły. Można je wydrukować na naszej stronie: www.zsa-bozkow.pl i dowiedzieć się więcej także pod nr74 871 42 75. Zapraszamy.

Wydania: