Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Mija już pół roku 2019. Dla Ciebie to dobra połówka. Następna będzie podobna o ile, oczywiście, jej nie zlekceważysz, bowiem wdzięczność i zasobność rośnie tylko na dobrych glebach.
* Byk – Trzeba okazać wdzięczność bliskim, którzy nie dość, że pomagają jak umieją, to jeszcze autentycznie się przejmują Twoimi zmartwieniami. A Twoje zmartwienia, choć poważne, w czerwcu się skończą i radość przyjdzie do Ciebie. taka zwyczajna niby, a jakże pożądana.
* Bliźnięta – Skąd u Ciebie trudności w okazywaniu szczerej radości? Czyżbyś oczekiwał więcej i więcej? A z jakiej racji? No, już dobrze – wiem, że miałeś powody aby radośnie podchodzić do codziennego życia. Ale jest czerwiec i wszystko co niedobre jakby za pomocą czarodziejskiej różdżki przemieni się w zadowolenie i szczerą radość.
* Rak – Każdy ma swoje przywary. Twoi znajomi również. I nie staraj się za wszelką cenę „naprawiać”, co według Ciebie naprawić trzeba. Narazisz się na co najmniej niechęć bliskich. Czerwiec jest czasem, kiedy i Ty, niewolny od przywar – z uśmiechem przyjmiesz słabostki innych, bowiem nie są one groźne.
* Lew – Pamiętaj „Jak Kuba Bogu, tak Bóg Kubie”. Nie zapędzaj się w nad-mierne pouczanie innych. Wyjdziesz na tym źle. Nie ma aniołów, a i Ty nim nie jesteś. Bądź wyrozumiały dla ludzi bliskich i dla siebie.
* Panna – To dobrze, że nie urażasz się na chęć innych do udzielania Ci pomocy. Wiem, sama sobie byś poradziła, ale przyjmij tę życzliwość jako dobrą monetę a nie próbę narzucenia zdania, z którym niekoniecznie się zgadzasz.
* Waga – Ot, jakoś zachciało Ci się sumować innych. I to dość obcesowo. Hola, hola , mości panie. No i co z tego, że raczej masz „zawsze” rację. Jak tak będziesz sztorcować wszystkich wokoło, to zostaniesz sama – a to niedobry wynik Twoich racji, bowiem świat Twój zmieniłby się w pustynię. Ot, życie jest jakie jest.
* Skorpion – Dużo rozdajesz dobrego. Ale i dużo spodziewasz się dostać. To nie takie dobre czekać na wdzięczność. Rozdajesz, bo chcesz, a zapłata? Nie żądaj i nie oczekuj żadnej. Dobro wydane, które żąda zapłaty obróci się przeciwko Tobie.
* Strzelec – Ech, trochę za nisko cenisz dary, które otrzymałeś. Niby jesteś zadowolony ale... Proszę, nie oczekuj więcej, ciesz się z tego co otrzymujesz a przynajmniej nie okazuj niewdzięczności. Nikt ze znajomych nie chce Cię urazić.
* Koziorożec – Wspomóc bliźniego w potrzebie. To duża sprawa. Umieć pogodzić się z niemożnością udzielenia pomocy – trudna sprawa. Trzeba zawsze zrobić tyle ile to możliwe i ciut więcej.
A potem? Przyjąć to, co los nadarzy a na co nie mamy już wpływu.
* Wodnik – Nie zapomnij o tych, którzy nie musząc, z własnej, nieprzymuszonej woli, pomagali Ci. I nie jest ważne, że i dla własnego spokoju. Ważne, że ta pomoc przydała Ci się w trudnych dniach.
* Ryby – Zawistny przyjaciel. Od takich chroń się. Ale i sprawdź, czy i Ty czasami nie przekraczasz formuły dobrego przyjacielstwa i nie żądasz od przyjaciół więcej niż mogą Ci oferować.

Wydania: