Horoskop na maj

Autor: 
wróżka

* Baran – Majowy horoskop jest dla Ciebie Baranie idealny. Korzystaj więc w pełni z uroków tego miesiąca. Baw się i nawet odrobinę „zaszalej”, ale pamiętaj też o swych obowiązkach.
* Byk – Weź go „bykiem”. Chyba nie musisz się pytać kogo? Wiesz dobrze! Zmobilizuj się, wzmocnij swe siły – musisz to zrobić. Niech ta świadomość do głębi Cię przeniknie i będzie lekarstwem.
* Bliźnięta – Jak kogut zapieje i wiatrem od południa zawieje... to znak, że już Twój czas na wielką podróż, którą zaczniesz o świcie, a trwać będzie niemal całe życie (?). Taka tym razem dla Ciebie rymowanka.
* Rak – Oj, jak Ty lubisz majówki! Ale kto ich nie lubi. Tymczasem jednak masz kompletny mętlik w głowie: jak spożytkować dobrze ten czas, gdzie jechać i kiedy, i najważniejsze z kim!
* Lew – Marzy Ci się zwiedzanie wielkich dzieł sztuki. Spróbuj zrealizować marzenia. Nadchodzi dobry czas, by pozwiedzać, tu i tam pojechać i zobaczyć, choćby Damę z łasiczką.
* Panna – Planety szaleją, szaleją... A Ty coraz lepszy humor masz. Cieszysz się z byle czego i byle czym... Tylko pozazdrościć Ci tego luzu i radości. Chyba to przez słowiki, co tak pięknie w maju śpiewają...
* Waga – Lubisz się powygłupiać, trochę pofantazjować? To spróbuj w maju wyśpiewać swoje tęsknoty, chęci i marzenia. A jeśli masz Wago jakieś problemy zdrowotne, to w maju będzie na pewno lepiej.
* Skorpion – Maj przywitałeś Skorpionie dobrą formą. Czyli niestraszne Ci będą nowe zadania, wyzwania, które przed Tobą... Jeśli zadania, to oczywiście na miarę sił. I raczej maj dla Ciebie będzie relaksowy.
* Strzelec – Nie trać swego sensu... Czasem to trudne, gdy dzieje się prawie irracjonalnie, ale zdołasz pozbierać swe myśli, nawet te nieposkładane. Bo ważne są chwile, których jeszcze nie znamy i na które czekamy...
* Koziorożec – Ciepło, cieplej i najcieplej... Dobrze, lepiej i najlepiej... I tak dalej można stopniować – ale tylko Ty wiesz co będzie dla Ciebie w maju „najlepiej” i gdzie będzie „najcieplej”.
* Wodnik – Miód jest dobry. Słodki i zdrowy – mruczysz z zadowoleniem, bo pszczółki przyniosły Ci znów smakołyki. Tobie to dobrze. Bez pracy ponoć nie ma kołaczy. A Ty je masz.
* Ryby – Spróbujesz wykorzystać maj na wiosenne porządki... Ale czy się uda ta „próba”? Chyba, tak, bo niewiele czeka Cię prac, a i te nie są zbyt ciężkie, a przyniosą wypoczynek i satysfakcję.

Wydania: