Horoskop na kwiecień

Autor: 
wróżka

* Baran – Często i nawet „gęsto” się uśmiechasz, ale... nie zawsze, bo jak „puści” to aż strach. Więc uważaj – może trochę się wycisz i losu nie prowokuj. Może nieco do środka pójdź a nie tak od sasa do lasa. A poza tym – rzadko jest kiedy tak trzeba po „bandzie się ślizgać”.
* Byk – Ten miesiąc czwarty bieżącego roku będzie dla Ciebie nadzwyczaj udany. A Ty już wiesz, jakie przyczyny na ten dobry rok się złożyły. Tylko uważaj, zawsze może „coś wyskoczyć”.
* Bliźnięta – Tak trzymać. Równe, spokojne tempo okraszone co rusz premiami. A święta będą nie tylko chwilą poluzowania ale też i dobrego podsumowania I kwartału tego roku.
* Rak – Dobrze mieć zapasową furtkę. Tym razem Ci się udało, ale uważaj, bo drugi raz może skończyć się spotkaniem nos w nos i trzeba będzie podjąć dyskurs nie po Twojej myśli.
* Lew – Uważaj na zdrowie. Jeszcze nie wiesz, co to „szlachetne zdrowie” i raczej nie chciej się przekonywać, co to znaczy jak się je utraci. A poza tym nie ma żadnych oznak w kwietniu, że „coś pójdzie nie tak”.
* Panna – „Hulaj dusza, piekła nie ma”. - Tak myślisz? No to uważaj, bo możesz srodze się pomylić. Miej więc więcej empatii dla swoich znajomych a i więcej zrozumienia dla nich. Wówczas i Twoje „hulanie” ma szanse być potraktowane wyrozumiale.
* Waga – No i dobrze, że przyjdzie taki czas, że niepotrzebne myśli zostaną przesłonięte świętami. Że szarość zostanie choćby na chwilę przesłonięta czasem odświętnym. Skorzystaj z okazji oderwania się od spraw przyziemnych. To naprawdę dobrze Ci zrobi.
* Skorpion – Czy pieniądz to wszystko? Czy warto poświęcić mu tak dużo czasu? Opamiętaj się. Pieniądz jest żarłoczny i zaborczy. Jak zapanuje nad Tobą to marna Twoja dola. Bo pieniądz to tylko pieniądz. Święta przeznacz na chwilę zastanowienia – ile on naprawdę kosztuje. I Ciebie i najbliższych. Ukróć jego władzę.
*Strzelec – Nie ma tak, że liczy się tylko „tu i teraz”. Wierz mi, jest jeszcze to, co było i to co będzie. Warto wziąć to pod rozwagę forsując zasadę „tu i teraz”, bo i przeszłość może odezwać się teraźniejszością a i przyszłość zamigotać w oddali ostrzegawczym światełkiem.
* Koziorożec – Dbaj o niewymuszony odpoczynek. Taki co to przychodzi niczym nieproszony gość. Niby niepotrzebny, niby przeszkadzający w codziennym rytmie pracy, a jakże niezbędny. Odpoczynek „od niechcenia”, choćby w środku ukropu jak chwila drzemki w południe.
* Wodnik – Nie martw się, że wszystko idzie – nie idzie po Twojej myśli. Bo i myśli masz takie, że raz tak, drugim razem nie, potem znów jakoś tak... A tu Panie - święta Wielkiej Nocy – czas skupienia,więc wykorzystaj ten czas na skonsolidowanie się.
* Ryby – Uśmiechnij się – już dzisiaj. I uśmiechaj się serdecznie wciąż. Przecież wszystko Ci się układa prawie jak chciałeś. Nie ma 100 procent, więc te „prawie” nie powinno spowodować, że uśmiech Ci z twarzy zniknie. Pamiętaj – w życiu jak w zupie. I odrobina soli i pieprzu dodaje smaku.

Wydania: