Horoskop na luty

Autor: 
wróżka

* Baran
Zaraz, zaraz, gdzie Ci się tak spieszy? Zdążysz jeszcze przywitać się z gotówką. To naprawdę jest tak, że „nie uciecze”. Tutaj poczekaj chwilę, a tę chwilę przeznacz po prostu na dobry relaks.
* Byk
Powoli przychodzi Ci chęć do pracy. Nie dziwota, dni coraz dłuższe. Projekty gotowe, czas na realizację. Ale proszę, nie tak „hop!” TYLKO Z WOLNA ROZWIJAJ DOBRE TEMPO, żeby nie stracić na mecie.
* Bliźnięta
Jakoś tak się zdarzyło, że będzie to dla Ciebie długi, uporczywy miesiąc, choć jest on najkrótszy w roku. Każdy dzień ciągnie się nieznośnie, bo czekanie jest nieznośne. Ale właśnie to czekanie dla Ciebie zakończy się pomyślnie.
* Rak
Tchnie już przedwiośniem, czyli budzisz się do życia w słoneczku i zapachu świeżości. Odradzasz się po trudach końcówki i początku roku jak po niezłym maratonie. A teraz czas na zarabianie pieniędzy. I tak dalej i tak dalej.
* Lew
Rozhulałeś się i dalej chce Ci się hulać. No cóż, na chcącego nie ma rady. To pohulaj jeszcze sobie ale po połowie weź się już do roboty, bo czas to zając i ucieknie parę niezłych interesów bezpowrotnie.
* Panna
Dość już tego narzekania. Przecież nic wielkiego tak naprawdę się nie stało. Przed Tobą jeszcze niemalże cały rok i to DOBRY ROK.
* Waga
Już w zeszłym roku plan na ten rok miałeś. I dobrze. Bo wszystko powinno pójść „jak po sznurku”. Oczywiście z zastrzeżeniem, że mimo dobrego planu, samo się nie zrobi. Potrzebne jest, żebyś trzymał nerwy na wodzy i nie podpalał się.
* Skorpion
Luty to taki miesiąc dla Ciebie „rozruchowy”. No więc niech tak będzie. Ale już w marcu to pełny gaz, bo dla Ciebie już w lutym co się odwlecze to uciecze.
* Strzelec
Chcesz, aby luty był dla Ciebie miesiącem dobrego, finansowego początku? I tak będzie, o ile jakieś „fiu-bździu” nie zakręci Ci w głowie. Było, minęło... Teraz po prostu jest czas na realizowanie, i to konsekwentne, zamierzeń gospodarskich.
* Koziorożec
Zima, zimno, szaro, mgliście. Mroźno, wietrznie – to już niedługo przeszłość. Więc – czekaj na słoneczko, na pierwsze powiewy wiosny, na bazie i spokojnie rób swoje. Zapłata przyjdzie SAMA.
* Wodnik
Jak zwykle z tobą na początku roku kłopot. No, ale już w lutym powoli rozwijasz skrzydła nawet nie za bardzo wiedząc jak to się czyni. SAMO. No to żyj i działaj zgodnie z naturą. Ona lepiej wie, co Ci potrzeba. No i kiedy.
* Ryby
Jeszcze zaaferowany świętami, jeszcze zaaferowany karnawałem, a tu życie skrzeczy. Upomina się o swoje prawa. Czyli PRACA, Praca, Praca. Ale ona przyniesie Ci i korzyści i radość, więc – do roboty!

Wydania: