Horoskop na styczeń

Autor: 
wróżka

* Baran
Nowy Rok i zaraz potem czekają Cię nowe wyzwania. Oj, ciekawie zapowiada się ten rok – już od pierwszego tygodnia. Zadbaj więc o dobrą kondycję fizyczną i psychiczną, a na pewno uda się wszystko i kto wie – może będą to Twoje osiągnięcia „życia”.
* Byk
Styczeń rozpoczął się dość miło, bo przecież zabawa była przednia – i towarzysko i zdrowotnie i emocjonalnie. Przyjemnie tak rozpocząć miesiąc – jest co wspominać i napawa nadzieją na dalsze dni i dalsze miesiące. Kto wie, może się uda.
* Bliźnięta
Niedawno było energetycznie, z dużymi, pozytywnymi emocjami, ale czy uda się utrzymać to tempo – nie wiadomo. W zasadzie wszystko zależy od Ciebie, ale – jak zwykle – okoliczności zewnętrzne mogą sporo namieszać.
* Rak
Finansowo będzie raczej bez zmian. Czy to dobrze? Jeśli liczyłeś na coś więcej, to musisz albo zastrajkować.... albo zmienić pracę. Chyba, że Twoje zarobki są wystarczające, np. równe średniej krajowej – to nie szalej, bądź po prostu oszczędniejszy.
* Lew
Zima – to nie tylko czas na narty. Jeśli wolisz popływać, to ruszaj na basen – do Kłodzka, Słupca, Polanicy, czy Kudowy, albo na termy do Lądka. Musisz zacząć jakiś sport, bo Twoja kondycja niestety nie jest najlepsza. A ruch – to zdrowie.
* Panna
Czy podsumowałaś Panno swój cały poprzedni rok? I jak wypadł? Jesteś zadowolona ze swojej aktywności? Chyba nie musisz mieć żadnych do siebie pretensji – wszystko przebiegło doskonale. A więc podobnie dobrze rozplanuj i ten rok, a będzie tak samo dobrze.
* Waga
Pół roku temu coś wydarzyło się ciekawego w Twoim życiu i dlatego miniony rok był dla Ciebie tak ważny. Jaki będzie ten? Zobaczymy. Wszystko zależy oczywiście od Ciebie, na pewno zadbasz żeby był równie ciekawy i wartościowy. Tego też Ci życzę.
* Skorpion
Przewaga Twoja w ostatnich dniach ubiegłego roku była ewidentna. Rządziłeś, byłeś „alfą i omegą” we wszystkich domowych i zawodowych zajęciach. Czy to się Tobie podobało? Oj, chyba tak – masz zapędy dyktatorskie. Ale jeśli wszyscy Twoi to akceptują – to czemu nie?
* Strzelec
Coraz więcej obowiązków Cię czeka w tym roku. Ale nie martw się, poradzisz sobie doskonale. Okaże się, że lubisz decydować, być „głównym kierownikiem” działań. Naprawdę sprawdzisz się w tej nowej roli. A w styczniu zacznij już ćwiczyć.
* Koziorożec
W styczniu postaraj się wreszcie poluzować, wypocząć, pomimo czekających Cię różnych, trudnych przedsięwzięć. To będzie konieczne, a więc nie przejmuj się. Póki co, wysypiaj się dużo, uśmiechaj się, może czas też na jakąś wizytę u fryzjera czy kosmetyczki?
* Wodnik
Czy masz już plan na ten rok? Jeśli nie, to styczeń jest jak najbardziej odpowiednim miesiącem na zaplanowanie dalszych poczynań. Im wcześniej je rozpoczniesz, tym spokojniejsza będzie realizacja. Jesteś raczej dobrym organizatorem, a więc „dobry plan – to dobry efekt”.
* Ryby
Tyle prezentów ostatnio pozbierałaś Rybo, że radość i uśmiech będą Ci towarzyszyć przez cały styczeń. Możesz je oglądać, podziwiać i używać przez wszystkie 31 dni. Czy Ty także sprawiłaś swoim bliskim podobną frajdę? Jeśli nie, to zrewanżuj się przy okazji kolejnych świąt.

Wydania: