Horoskop na grudzień

Autor: 
wróżka

* Baran – Dzięki Bogu – nastał dla Ciebie szczęśliwy czas. O nic specjalnie nie musisz się martwić. Czas na radość. Czas też i na chwilę zadumy, ale takiej spokojnej, nie zakłóconej doraźnymi problemami
* Byk – Trochę zdrowia więcej by Ci się przydało. Ale i tak jest nieźle. Pamiętaj – dbaj o zdrowie bo z nim jest zawsze dobre samopoczucie i kłopotów jakby mniej.
* Bliźnięta – To ostatni miesiąc tego roku. Czas na rachunek sumienia. Dzięki Bogu – przeważają pozytywy. Bilans roku jest dodatni choć tu, tam... Ale przecież jest przyszły rok.
* Rak – Grudzień – a z nim mnóstwo wrażeń, mnóstwo pracy, ale nie takiej „codziennej” ale takiej odświętnej łączącej się ze śmiechem, zabawą i chwilą zadumy.
* Lew – Zadowolony? A dlaczego nie. Przecież jest grudzień. Czas podsumowań, czas radości. A jest z czego być i usatysfakcjonowanym i zadowolonym. Grudzień zakończony Sylwestrem a póź-niej – dobry rok.
* Panna – No i dobrze, że nie chce Ci się handryczyć. W końcu to były drobiazgi nijak nie mające się do wielkości świąt, do Sylwestra, do Wigilii. Jednak - pamiętaj i w grudniu – małe kłopoty nie powinny urastać do dużych.
* Waga – Naprawdę dla Ciebie nastał czas radości. I raduj się, ale nie po cichu ale wyjdź z tą radością do ludzi. Nawet nie wiesz, ile można zyskać, kiedy wszyscy wokół są przyjaźni.
* Skorpion – Jesteś zaradny. To fakt. I to dobrze. Tylko, że niekiedy jesteś zbyt bezwzględny. Nie bój się, Twoja zaradność nic nie ucierpi jak trochę innym pofolgujesz. A może Twoja zapobiegliwość „ubierze się” w dobre czynienie dla Twojego otoczenia? Bo dobrze jest wtedy, kiedy wokół ma się dobrych sąsiadów.
* Strzelec – Po co się złościsz o byle co? Boś zestresowany trochę za bardzo. Grudzień jest po to, aby się wyciszyć, odstresować w miłym, rodzinnym i przyjacielskim otoczeniu.
* Koziorożec – Coś Ci dolega. Jesteś jakiś taki zabiegany, zapracowany, zbyt przejęty drobnymi sprawami, które u Cie-bie wyrastają ponad miarę. Zastanów się i grudzień niech będzie dla Ciebie miesiącem przemyśleń co odrzucić a co jest naprawdę ważne. Drobnostki budują codzienność ale nie mają prawa przesłonić radości.
* Wodnik – W grudniu to już pozbieraj się do kupy. Nieźle sobie radzisz ale to za mało.
* Ryby – Tak to już jest, że bywa i zimno, i gorąco i zimno w gorącości ... I tak dalej i tak dalej... Tym razem w grudniu „jesteś na wozie” i ciesz się z tego. Bo w sam raz przyszedł dla Ciebie rewelacyjny grudzień. Pełen miłych NAPRAWDĘ niespodzianek.

Wydania: