Horoskop na listopad

Autor: 
wróżka

* Baran
Byłeś tak blisko celu i co... Coś się zepsuło? Nie chcesz już iść tą drogą? Trudno. Twoja decyzja na pewno zdziwiła wiele osób, ale nie martw się, wkrótce znów zaakceptują Twój nowy cel. Tylko czy na pewno już wiesz, co chcesz?
* Byk
Listopad nastraja Cię nostalgicznie. Ale wspomnienia osób, które odeszły, nie tylko Ciebie nachodzą. A listopadowa pogoda też nie jednego wprowadza w chandrę. Czy jest na to jakieś lekarstwo? Chyba nie. Trzeba to przejść i już.
* Bliźnięta
Początek miesiąca zapowiada się dość chaotycznie, potem trochę się uporządkuje, ale czy będzie spokojnie? Raczej nie. Taki zapowiada Ci się miesiąc. Raz wesoło, raz kłótliwie, to znów radośnie, a potem pracowicie. Jedno pewne – nie będzie nudno.
* Rak
Mięta, melisa, a może inne ziółka... Spróbuj podreperować zdrowie. Trochę więcej relaksu, snu, więcej spokoju. Może to starczy, by przywrócić siły, energię i chęć do dalszej pracy. Jak nie zadbasz teraz, to później może już nie wystarczą ziółka...
* Lew
Ty Lwie, zawsze wiesz jak się ustawić! Znów chyba wygrasz i będziesz brylować. Trochę Ci zazdroszczą inni, ale przyzwyczają się. Znów zjednasz ich swoim uśmiechem, życzliwością i swoją nadzwyczajną zaradnością.
* Panna
Jesienna przygoda? Czemu nie. I nie chodzi tu o wiek, a o porę roku. Piękne kolory – brąz, złoto. Rozległe widoki, takich nie ma latem! To duży atut, by wybrać się na jakąś wycieczkę w góry? Wystarczy, że zaświeci słońce i wyruszaj w świat.
* Waga
Ciemno, zimno, głodno... Oj, czy Ty przypadkiem nie narzekasz? Masz chandrę? Listopadowa aura nigdy nie nastrajała Cię pozytywnie. Ale dobra, ciepła kąpiel, pachnąca, rozgrzewająca herbata i... kto wie, czy nie polubisz tej pory roku...
* Skorpion
To dla Ciebie przełomowy miesiąc, zaraz po nim planujesz już kolejny rok. Jesteś w dobrej kondycji i zdrowiu i to sprzyja nowym planom. Niejeden Ci zazdrości, ale większość raczej podziwia. No cóż, nie od dziś dajesz innym dobry przykład.
* Strzelec
Sam jesteś kowalem swego życia. Cóż za mądre przysłowie – prawda (!)
A jak Ty stosujesz tę zasadę w swoim życiu? Czy jesteś zadowolony? Czy może jak prawie każdy, chciałbyś coś zmienić? Taka analiza nie zaszkodzi, a może nawet pomoże.
* Koziorożec
Łakomstwo nie popłaca. Umiar jest najlepszym lekarstwem. Spróbuj zastosować się do tej zasady, jeśli pomoże, to unikniesz wielu komplikacji. Chyba się opłaca i niewiele kosztuje. Tylko odrobinę samodyscypliny i silnej woli.
* Wodnik
Listopad zawsze dla Ciebie był miesiącem wypoczynku. Zrób to i tym razem. Nie ma czego żałować, że to niezrobione, czy tamto. Przyjdzie na to czas oraz chęć i energia. Na pewno. Tylko zadbaj teraz o dobrą regenerację.
* Ryby
Lubisz trochę powspominać. To dobrze. Odrobina refleksji nikomu jeszcze nie zaszkodziła. Dzięki temu uspokoisz swoje myśli, zahamujesz tempo działań i spokojnie będzie mógł wybrać najlepsze dla Ciebie i Twoich bliskich rozwiązania.

Wydania: