Horoskop na październik

Autor: 
wróżka

* Baran
Coś taki nerwowy? Spokojnie, do końca roku sporo czasu. Zdążysz załatwić to, co masz do załatwienia w tym roku. Choć rzeczywiście, masz powody do niepokoju, że jednak... ale pamiętaj, nerwy jeszcze nikomu nie pomogły.
* Byk
Oj, ostro, za ostro poszedłeś a przecież wiesz, że zbyt ostra wymiana zdań nie doprowadzi do wspólnego rozwiązania problemów. A sam? raczej Ci się nie uda. Więc wytonuj trochę i będzie dobrze.
* Bliźnięta
Na Boga, niecierpliwość zaprowadzi Cię donikąd. A może nawet zepchnie na fałszywe ścieżki. Uważaj! Wiesz przecież, że potrafisz też być cierpliwym. I właśnie teraz wykaż się cierpliwością.
* Rak
Potrzebna Ci teraz jasność umysłu jak prawie nigdy przedtem. Na chłodno rozważ za i przeciw. Jeszcze raz się zastanów. Nie pospieszaj i nie podejmuj decyzji aż będziesz wiedział, że tylko ta jest w tej chwili jedynie słuszna.
* Lew
Ej, ej, czy się aż tak bardzo denerwujesz. Nie denerwuj się tak. Naprawdę „samo” się ułoży w swoim czasie. Szkoda czasu na zamartwianie się na zaś.
* Panna
Masz silną osobowość. Chcesz – i to już – i raczej uzyskujesz to co chcesz. I to dość szynko. Ale dla Ciebie to ciągle za mało. Jednak i z tak silną osobowością nie wszystko da się zrobić „od razu”. Na niektóre profity trzeba cierpliwie poczekać. Opłaci się.
* Waga
Chcesz być szczęśliwa? Tak często jak się tylko da? To zapamiętaj sobie, że szczęście pomnaża się kiedy Ty obdarowujesz innych. Wtedy ono wraca zwielokrotnione. No bo trudno być szczęśliwym kiedy brak serdecznego uśmiech i pozostaje się tylko na chceniu
* Skorpion
Troszkę ostatnimi czasy wbiłeś się w nadmierną dumę. Nie to, że stałeś się pyszny. Doceniłeś swoją wartość ale trochę przeholowałeś pokazując ją na tle innych. Uważaj – śmiej się z ludźmi, bo oni też mają swoje niekwestionowane zalety, choć może niekiedy trochę mniejsze niż Twoje.
* Strzelec
Jesteś zmęczony. Należy Ci się odpoczynek, ale jakoś znajomi tego nie zauważają. A przecież wiesz, że zasłużyłeś na ten odpoczynek. Więc co? Odpoczywaj i już – i nie zamartwiaj się, że otoczenie jakoś tego nie rozumie.
* Koziorożec
Nie dawaj ponosić się emocjom na wyrost. Jesteś dostatecznie stabilny i silny, by z uśmiechem i „bez napinki” zrobić to co masz zamiar czy obowiązek zrobić. A jak się denerwujesz to i nie dziwota, że trochę za ciężko, zbyt dużym nakładem zdrowia i nerwów osiągasz swój cel.
* Wodnik
Jakoś nie masz za dużo problemów a wydaje Ci się, że je masz. Zastanów się nad tym i wyluzuj. Twoje problemy są naprawdę teraz nieduże. Owszem, jakoś musiałeś „przedreptać” sporo czasu ale już niedługo nie tyle nadrobisz stracony czas co nawiążesz do dawnej aktywności.
* Ryby
Dlaczego emocje tak u Ciebie grają? Czyżby wspomnienia lata jeszcze tak pulsują? Uspokój się i licz przetwory na zimę. Już jest ten czas aby emocje zamienić na rozsądek i zejść na ziemię.

Wydania: