Remonty w Kłodzku c.d.

Autor: 
inf. Daniel Jakubowski
1zawiszy1.jpg
2krasinskiego.jpg
3chodniki2.jpg

* 90% wykonania – na takim etapie jest modernizacja ul. Zawiszy Czarnego. Oznacza to jedno, już niedługo będziemy mogli w pełni korzystać z nowej drogi i nowego parkingu.
* Rekreacja przy ul. Krasińskiego
Przy ul. Krasińskiego jest teren, na którym mogą odpocząć, ale i zadbać o swoje zdrowie, mieszkańcy okolicznych budynków. Jest tutaj siłownia zewnętrzna, można zagrać w szachy, czy po prostu posiedzieć i porozmawiać z sąsiadami.
Jeszcze nie tak dawno miejsce to nie miało wiele do zaoferowania, teraz będzie służyć mieszkańcom. Jak zapewnia burmistrz Michał Piszko, takich miejsc w Kłodzku będzie więcej. Niektóre już powstaną, inne będą dopiero realizowane. – Plan jest taki, aby co roku powstawały kolejne tego typu miejsca – mówi burmistrz. – Myślimy choćby o ul. Myśliwskiej, itp.
* Chodniki, podwórka...
Wzdłuż budynku przy ul. Zamiejskiej 30 remontowany jest chodnik. Niewygodne i nierówne płytki betonowe zostaną zastąpione kostką. Z kolei przy ul. Morcinka utwardzono podwórko, a przy ul. Dunikowskiego powstaje parking na 43 samochody.
– Krok po kroku zmieniamy kolejne miejsca w Kłodzku – mówi burmistrz Michał Piszko.
– Realizując duże inwestycje, pamiętamy także o tych mniejszych, służących bezpośrednio mieszkańcom. Utwardzamy podwórka, remontujemy chodniki. Chcemy coraz więcej środków przeznaczać na takie zadania, aby w danym roku zmienić jak najwięcej miejsc.

Wydania: