Horoskop na czerwiec

Autor: 
wróżka

* Baran – Cóż Ci mogę powiedzieć? Czerwiec to dla Ciebie taki miesiąc, że nie musisz się o nic martwić – bądź po prostu szczęśliwy!
* Byk – I po co się tak zamartwiasz? Jest jak jest, zawsze może być lepiej a jakby co, taka sentencja pasująca do Ciebie „jak ulał”: Nic na świecie nie jest warte zmartwień.
* Bliźnięta – Oj, Ty śpiochu. Ale to dobrze, że lubisz sobie pospać, bo co by to było, gdybyś nie drzemał w ciągu dnia, czy zdajesz sobie z tego sprawę, ile w czasie drzemki nie popełniasz błędów, które mógłbyś popełnić? Więc – głowa do góry!
* Rak – Poranny budzik to nieznośny sygnał obowiązków, przeplatanych tylko chwilami wytchnienia. Co innego wieczór. I tak dzień po dniu. Dobrze chociaż, że jakoś, dzień po dniu, dobrze się Ci wiedzie.
* Lew – Oj, mój Lwie. Pamiętaj – pieniądze to nie wszystko. Pozwól sobie na wybuch uczuć. No, może nie wybuch, ale otwórz źródełko dla uczuć. Oczywiście wtedy, kiedy będziesz w dobrym nastroju a biznes będzie się kręcił bez problemów.
* Panna – No, nie wiem, czy dobrze czynisz „grając na nerwach”. Tak swoich i swoich najbliższych. Warto może odpocząć i wyspokoić się?
* Waga – Rzadko Ci się zdarza „wychodzić z nerw”. Więc i teraz, choć wydaje Ci się, że masz „sytuację podbramkową” trzymaj nerwy na wodzy i naprawdę dobrze na tym wyjdziesz.
* Skorpion – Swoich bliskich nie próbuj nawet zmieniać „na lepsze”. Są jacy są, mają swoje przywary ale i zalety. Jak już koniecznie chcesz coś zmieniać, to zmieniaj wszystko wokół oprócz bliskich.
* Strzelec – No i czemu się tak denerwujesz? Przecież nic takiego wielkiego się nie stało. Owszem, przykrość była, ale żeby aż wpadać w gniew? Lepiej po prostu odsunąć się, a w miarę możliwości zapomnieć. Jak wiesz czas goi rany.
* Koziorożec – Trochę na nic nie masz czasu, a jak już masz, to skrzętnie go zagospodarowujesz aż „znów nie masz czasu”. Spokojnie, bywa i tak, że co się odwlecze to i uciecze”, ale i tak, że nabierze lepszego wymiaru. Owszem, to jest trochę loteryjne ale lepsze to niż ciągle doganianie czasu,
* Wodnik – Nie trać głowy Wodniku. Bądź bardziej zdecydowany i wyważony w swoich zadaniach do wykonania. Nie od razu Kraków zbudowano, a Ty nie jesteś Herkulesem
* Ryby – Cóż takiego masz za paznokciami? Niby nic, ale nawet to „niby” trzeba wyjaśnić i oczyścić. Bo szczęśliwym jest ten, który pozbywa się rzeczy obciążających sumienie.

Wydania: